Solgar Saw Palmetto Likopen, suplement diety, 50 kapsułek

Marka: SOLGAR
Dostępny
97,64
Darmowa dostawa od 229,00 zł

O produkcie

100007076

Suplement diety zawierający w kapsułkach roślinnych zawierający wyciąg z owoców boczni piłkowanej.

Właściwości

SAW PALMETTO (Serenoa repens) – Bocznia Piłkowana
Wyniki badań wskazują, że bocznia piłkowana pomaga w zachowaniu prawidłowego funkcjonowania układu moczowego i prostaty u mężczyzn po 45 roku życia oraz wpływa na utrzymanie funkcji rozrodczych.

LIKOPEN
Likopen jest karotenoidem (tak jak Beta-karoten), który nadaje pomidorom czerwony kolor.W organizmie likopen jest magazynowany w wątrobie, płucach, prostacie, okrężnicy i skórze. Jego stężenie w tkankach organizmu jest zazwyczaj większe niż wszystkich innych karotenoidów.

CYNK
Cynk pomaga w utrzymaniu prawidłowej płodności i prawidłowych funkcji rozrodczych.

SELEN
Selen przyczynia się do prawidłowego przebiegu spermatogenezy.

Produkt bezglutenowy.Nie zawiera: pszenicy, produktów mlecznych, soi, drożdży, sztucznych substancji przedłużających trwałość, substancji słodzących, aromatów, barwników.

Jak stosować

Doustnie, najlepiej w trakcie posiłku lub według wskazań lekarza.

Dzienne spożycie

Porcja zalecana do spożycia w ciągu dnia: osoby dorosłe jedna (1) kapsułka dziennie

Ostrzeżenia

Nie przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie jest substytutem zróżnicowanej diety. Zrównoważona dieta oraz zdrowy styl życia są ważne. Produkt nie jest przeznaczony dla kobiet w ciąży lub matek karmiących. Osoby zażywające leki lub chore powinny przed zażyciem skonsultować się z lekarzem.


Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z wiedzą medyczną. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.