Solgar Witamina E Naturalna, suplement diety, płyn, 59,2 ml

Marka: SOLGAR
500,00
Darmowa dostawa

O produkcie

100014169

Solgar Naturalna Witamina E to suplement diety zwierający w 0,5 ml 101 mg D-alfa-tokoferol.

Dystrybutor

SOLGAR POLSKA Sp. z o.o.
ul. Skoroszewska 12
Warszawa

Ostrzeżenia

Nie przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie jest substytutem zróżnicowanej diety.

Kobiety w ciąży, matki karmiące oraz osoby zażywające leki lub chore powinny przed zażyciem skonsultować się z lekarzem.

INFORMACJA ALERGICZNA
Produkt bezglutenowy.Nie zawiera: pszenicy, produktów mlecznych, drożdży, sztucznych substancji przedłużających trwałość, substancji słodzących, aromatów, barwników.

Producent

SOLGAR Inc.
Leonia, N.J., USA

Skład

Składniki: olej z krokosza barwierskiego, witamina E (D-alfa-tokoferol), olej roślinny, przeciwutleniacz: mieszanina tokoferoli (d-alfa, d-beta, d-gamma, d-delta).

Jak stosować

Doustni, najlepiej w trakcie posiłku lub według wskazań lekarza.

Tabela

Składnik                  
0,5 ml % RWS*
Witamina E 101 mg 842%


*% RWS - Referencyjna Wartość Spożycia

Właściwości

Małe kropelki, wielka moc antyoksydacyjna - tak w skrócie można scharakteryzować płynną witaminę E firmy Solgar. Wolne rodniki to niewidzialne i wszechobecne zagrożenie dla naszego organizmu. Można je opisać jako formę tlenu, która wywiera szkodliwy wpływ na białka, DNA, kwasy tłuszczowe i inne związki, które ów „agresywny” tlen napotka na swojej drodze podczas wędrówki przez organizm człowieka. Wolne rodniki powstają na skutek wysiłku, diety, zanieczyszczenia powietrza, przyjmowania leków i w wielu innych sytuacjach. Jeśli organizm nie nadąża z procesami neutralizowania reaktywnych form tlenu, dochodzi do tzw. stresu oksydacyjnego. Stan ten z kolei leży u podstaw wielu schorzeń

Dzienne spożycie

Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia: osoby dorosłe 0,5 ml dziennie.

Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z wiedzą medyczną. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.