Sport Activ DHA, suplement diety, 30 kapsułek

500,00
Darmowa dostawa

O produkcie

100016092

Sport Active DHA to suplement diety przeznaczony dla osób aktywnych fizycznie i umysłowo, szczególnie w okresie zwiększonego wysiłku fizycznego1 oraz w stanach zmęczenia i znużenia.

Ostrzeżenia

Nie stosować: nadwrażliwość lub uczulenie na składniki preparatu, dzieci, kobiety w ciąży i karmiące piersią. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia. Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę 
i prowadzić zdrowy tryb życia. Suplement diety nie może być stosowany jako zamiennik zróżnicowanej diety.

Producent

AVET Pharma Sp. z o.o.
ul. Fleminga 33b
03-176 Warszawa

Przeznaczenie

Suplement przeznaczony dla osób dorosłych pragnących uzupełniać dietę w składniki wspomagające tolerancję wysiłku fizycznego i umysłowego.

Skład

Składniki: olej z mikroalg schizochytruim sp. , olej sojowy, żelatyna, ekstrakt z guarany (Paulinia Cupana) , substancja wiążąca – gliceryna, woda oczyszczona, nośnik – wosk pszczeli, kwas pteroilomonoglutaminowy – kwas foliowy, barwniki: dwutlenek tytanu, czerwień Allura.

Jak stosować

Doustnie, popijając wodą.

Tabela

Składnik Zawartość
w 1 kapsułce
*%RWS
Olej z mikroalg Schizochytrium sp.
w tym 40 % DHA
250,00 mg
100,00 mg
Ekstrakt z guarany
w tym kofeina

50,00 mg
11,00 mg
50,00 mg
11,00 mg
Kwas foliowy 200 µg 100

Właściwości

- Ekstrakt z guarany pomaga utrzymać witalność organizmu, zmniejsza uczucie zmęczenia, pobudza i dodaje energii.
- Kwas foliowy przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia oraz pomaga w utrzymaniu prawidłowych funkcji psychologicznych. Ponadto kwas foliowy pomaga w prawidłowej syntezie aminokwasów i prawidłowej produkcji krwi. Kwas foliowy pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego.
- Kwas dokozaheksaenowy (DHA) przyczynia się do utrzymania prawidłowego funkcjonowania mózgu oraz do utrzymania prawidłowego widzenia.Korzystne działanie występuje w przypadku spożywania 250 mg DHA dziennie

Dzienne spożycie

Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia: 1 kapsułka przed zajęciami ruchowymi lub inaczej po konsultacji z lekarzem.

Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z wiedzą medyczną. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.