Srebro Koloidalne Ag10 Zatoki, płyn stosowany w trakcie zapalenia zatok, 15 ml

Płyn z srebrem koloidalnym do stosowania wspomagająco przy zapaleniu zatok.

Dostępny
12,74

O produkcie: Srebro Koloidalne Ag10 Zatoki, płyn stosowany w trakcie zapalenia zatok, 15 ml

100008620

Opis

Srebro koloidalne AG10 ZATOKI - wyrób przeznaczony do stosowania wspomagająco w trakcie zapalenia zatok przynosowych i nieżytu nosa.

Właściwości

Jony srebra posiadają udowodnioną naukowo skuteczność przeciwdrobnoustrojową, zarówno w odniesieniu do bakterii, jak również wirusów i grzybów. Wiążą się z białkami drobnoustrojów i powodują zmiany w strukturze ich ścian i błon komórkowych. Wpływają także na zahamowanie procesu ich namnażania się. Badania naukowe dowodzą, że w związku z inną budową powłoki komórek ludzkich jony srebra tracą możliwość oddziaływania na te komórki.

Skład

Woda dejonizowana, srebro koloidalne. Wyrób zawiera do 10 ppm srebra.

Jak stosować

Należy dokładnie oczyścić nos. Zdjąć ochronną nasadkę, rozpylić 1-2 dawki w powietrze. Następnie delikatnie wsunąć aplikator do pierwszego otworu nosowego, w przypadku osób dorosłych zaaplikować 3 dawki, w przypadku dzieci 2 dawki. W ten sam sposób powtórzyć aplikację w drugim otworze nosowym. Wyrób stosować 3 razy dziennie.

Przeznaczenie

Srebro koloidalne AG10 ZATOKI - wyrób przeznaczony do stosowania wspomagająco w trakcie zapalenia zatok przynosowych i nieżytu nosa. Wyrób przeznaczony jest do terapii uzupełniającej. Nie zastępuje leczenia środkami farmakologicznymi. Wyrób może być stosowany u dzieci nie dłużej niż 3-5 dni, u osób dorosłych nie dłużej niż 7-10 dni. W przypadku wątpliwości dotyczących zastosowania wyrobu, w razie konieczności dłuższego użycia, zaostrzenia objawów lub w przypadku braku poprawy stanu zdrowia, należy skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.

Ostrzeżenia

Nie stosować w przypadku nadwrażliwości (uczulenia) na srebro. Nie stosować u osób z uszkodzoną błoną śluzową jamy nosowej oraz po przeprowadzonych zabiegach laryngologicznych. Nie stosować u dzieci poniżej 6. roku życia, u kobiet w ciąży lub w okresie karmienia piersią.

Waga

15 ml

Dystrybutor

NELFARMA SP. Z O.O.

Producent

NELFARMA

Typ produktu

Wyrób medyczny

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.