Starazolin HydroBalance PPH, nawilżające krople do oczu, 10 ml

Produkt nie jest jeszcze dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znamy dokładnej daty jego dostarczenia do magazynu

21,26

O produkcie

100022675

Starazoli HydroBalance PPH - nawilżające krople do oczu.

Właściwości

Krople Starazolin HydroBalance PPH wykazują skuteczne i długotrwałe działanie nawilżające. Przynoszą szybką ulgę przy odczuwaniu suchości, podrażnienia, zmęczenia oczu oraz uczucia piasku pod powiekami.

Skład

składniki: hialuronian sodu, chlorek sodu, kwas borowy, tetraboran sodu, edetynian disodu, poliheksanid (PHMB), woda wysokooczyszczona

Jak stosować

Należy umyć ręce przed zastosowaniem preparatu. Krople Starazolin HydroBalance PPH należy stosować miejscowo do worka spojówkowego. Zwykle podaje się 1 lub 2 krople, od 3 do 5 razy na dobę. Nie należy dotykać końcówki zakraplacza, ponieważ może to spowodować zanieczyszczenie zawartości butelki.

Przeznaczenie

Nawilżające krople do oczu.

Ostrzeżenia

 • Przed zastosowaniem preparatu sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu. Nie stosować po upływie terminu ważności zamieszczonego na butelce i tekturowym pudełku. Krople należy zużyć w ciągu 8 tygodni od pierwszego otwarcia butelki.
 • Przed pierwszym użyciem upewnić się, że opakowanie jest oryginalnie zamknięte. Jeśli banderola nakrętki jest zerwana, nie należy używać preparatu.
 • Nie stosować w przypadku zmiany zabarwienia lub zmętnienia roztworu.
 • Szczelnie zakręcić butelkę po każdym użyciu.
 • Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
 • W przypadku jednoczesnego stosowania innych kropli do oczu, krople Starazolin HydroBalance PPH należy stosować na końcu, zachowując 5 minut przerwy od podania poprzedniego preparatu.
 • Nie należy mieszać, ani rozcieńczać kropli Starazolin HydroBalance PPH z innymi płynami, ponieważ może to wpłynąć na utratę sterylności oraz zmianę skuteczności kropli.
 • Pacjenci stosujący soczewki kontaktowe powinni skontaktować się z lekarzem specjalistą przed zastosowaniem jakichkolwiek preparatów okulistycznych.

 • Możliwe skutki uboczne

  Preparat jest dobrze tolerowany. U niektóórych osób może wystąpić zaczerwienienie spojówek, uczucie peiczenia lub przemijające "zamglenie widzenia". W przypadku pojawienia się nieustępującego uczucia dyskomfortu lub podrażnienia należy przerwać stosowanie kropli i skontaktować się z lekarzem specjalistą.

  Waga

  objętość netto: 2 x 5 ml

  Producent

  Polfa Warszawa S. A.
  ul. Karolkowa 22/24,
  01-207 Warszawa

  Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

  Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.