Stick Off, spray, 50 ml

Dostępny
31,94

O produkcie

100018276

Stick Off, spray, 50 ml to wyrób medyczny do bezbolesnego usuwania plastrów.

Właściwości

Wyrób medyczny Stick Off to preparat w sprayu przeznaczony do bezbolesnego usuwania wszelkiego rodzaju plastrów. Stick Off nie zawiera alkoholu, dzięki czemu nie wysusza i nie podrażnia skóry, nie przenika przez naskórek. Jest łatwy w użyciu, całkowicie usuwa klej ze skóry, pozostawiając ją gotową na zastosowanie kolejnego opatrunku. 

Wyrób medyczny Stick Off całkowicie usuwa klej ze skóry, szybko wysycha, pozostawiając skórę gotową na zastosowanie kolejnego opatrunku. 

Kiedy stosować Stick Off spray?

Wyrób medyczny Stick Off to spray do bezbolesnego usuwania wszelkiego rodzaju plastrów, opatrunków samoprzylepnych, przylepców, taśm mocujących, m. in.: 

  • włókninowych,
  • wodoodpornych,
  • kinesiotapingowych, 
  • nikotynowych, 
  • hormonalnych. 

Skład

Heksametylodisiloksan.

Jak stosować

 W celu osiągnięcia najlepszego wyniku, należy postępować zgodnie z poniższą instrukcją:

 Opatrunki na włókninie

 1. Nanieść preparat na przyklejony plaster lub przylepiec i odczekać kilka sekund, aż powierzchnia piastra będzie wilgotna.
 2. Delikatnie usunąć opatrunek. W zależności od potrzeb, w przypadku mocno przyklejonego piastra powtórzyć aplikację.

Uwagi

Aplikacja wyrobu medycznego u dzieci powinna odbywać się pod nadzorem osób dorosłych. Łatwopalny aerozol. Pojemnik pod ciśnieniem, ogrzanie grozi wybuchem. 

Ostrzeżenia

W przypadku wystąpienia reakcji alergicznej natychmiast zaprzestać stosowania wyrobu, skórę spłukać dużą ilością wody i skontaktować się z lekarzem. Stosować w pomieszczeniach wentylowanych, nie wdychać rozpylonego wyrobu. Nie stosować bezpośrednio na oczy. W przypadku dostania się Stick Off® do oczu, natychmiast przepłukać je dużą ilością wody przez co najmniej 10 minut. Należy unikać silnego strumienia wody ze względu na ryzyko mechanicznego uszkodzenia rogówki. W przypadku utrzymywania się podrażnienia, należy skontaktować się z lekarzem. Nie połykać wyrobu medycznego Stick Off. W przypadku połknięcia NIE wywoływać wymiotów tylko dokładnie wypłukać wodą usta. W przypadku pojawienia się objawów zatrucia, niezwłocznie należy skontaktować się z lekarzem.

Jakie są przeciwskazania do stosowania Stick Off spray?

Wyrobu medycznego Stick Off nie należy stosować, jeśli: 

  • opakowanie jest uszkodzone,
  • po upływie daty ważności,
  • w przypadku uczulenia lub nadwrażliwości na składnik wyrobu.

Dystrybutor

Dystrybutor w Polsce:
Chiesi Poland Sp. Z o.o.
Al. Jerozolimskie 134 
02-305 Warszawa 

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.