Stick Off, spray, 50 ml

Wyrób medyczny w formie sprayu do bezbolesnego usuwania plastrów.

Produkt nie jest jeszcze dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znamy dokładnej daty jego dostarczenia do magazynu

37,50

O produkcie: Stick Off, spray, 50 ml

100018276

Opis

Stick Off, spray, 50 ml to wyrób medyczny do bezbolesnego usuwania plastrów.


Właściwości

Stick Off spray to preparat przeznaczony dobezbolesnego usuwania różnego rodzaju plastrów ze skóry. Sprawnie i całkowicie usuwa ze skóry pozostałości w postaci kleju po plastrze, pozostawiając ją czystą i gotową na zastosowanie kolejnego opatrunku. Jest bardzo łatwy w użyciu. Do najważniejszych zalet produktu należy nieprzenikanie przez naskórek. Nie zawiera on alkoholu, dlatego nie wysusza inie podrażnia skóry. Stick Off spray może być stosowany zarówno i dorosłych, jak i u dzieci, nawet tych najmłodszych.

Jak działa Stick Off spray?

Spray pomaga szybko, sprawnie i – co najważniejsze – bez bólu pozbyć się kleju pozostałego na skórze po oderwaniu plastra. Nie ma konieczności tarcia skóry, nie pozostawia podrażnień. Można używać go pod dowolnym kątem, dlatego sprawdzi się przy usuwaniu kleju znajdującego się nawet w trudno dostępnych miejscach na skórze. Przygotowuje skórę do dalszych zabiegów.

Kiedy stosować Stick Off spray?

Produkt Stick Off spray można użyć na klej pozostały na skórze po odklejeniu plastrów włókninowych, wodoodpornych, hormonalnych i nikotynowych. Sprawdzi się także w przypadku pozostałości po plastrach do kinesiotapingu, taśmach mocujących, przylepcach i samoprzylepnych opatrunkach.

Jak długo można stosować Stick Off spray?

Nie ma żadnych ograniczeń w tym zakresie.

Czy stosowanie Stick Off spray w ciąży jest bezpieczne?

Spray może być bezpiecznie stosowany przez kobiety w czasie ciąży.


Skład

Heksametylodisiloksan.


Jak stosować

 W celu osiągnięcia najlepszego wyniku, należy postępować zgodnie z poniższą instrukcją:

 Opatrunki na włókninie

 1. Nanieść preparat na przyklejony plaster lub przylepiec i odczekać kilka sekund, aż powierzchnia piastra będzie wilgotna.
 2. Delikatnie usunąć opatrunek. W zależności od potrzeb, w przypadku mocno przyklejonego piastra powtórzyć aplikację.

Uwagi

Aplikacja wyrobu medycznego u dzieci powinna odbywać się pod nadzorem osób dorosłych. Łatwopalny aerozol. Pojemnik pod ciśnieniem, ogrzanie grozi wybuchem. 


Ostrzeżenia

W przypadku wystąpienia reakcji alergicznej natychmiast zaprzestać stosowania wyrobu, skórę spłukać dużą ilością wody i skontaktować się z lekarzem. Stosować w pomieszczeniach wentylowanych, nie wdychać rozpylonego wyrobu. Nie stosować bezpośrednio na oczy. W przypadku dostania się Stick Off® do oczu, natychmiast przepłukać je dużą ilością wody przez co najmniej 10 minut. Należy unikać silnego strumienia wody ze względu na ryzyko mechanicznego uszkodzenia rogówki. W przypadku utrzymywania się podrażnienia, należy skontaktować się z lekarzem. Nie połykać wyrobu medycznego Stick Off. W przypadku połknięcia NIE wywoływać wymiotów tylko dokładnie wypłukać wodą usta. W przypadku pojawienia się objawów zatrucia, niezwłocznie należy skontaktować się z lekarzem.

Jakie są przeciwskazania do stosowania Stick Off spray?

Wyrobu medycznego Stick Off nie należy stosować, jeśli: 

  • opakowanie jest uszkodzone,
  • po upływie daty ważności,
  • w przypadku uczulenia lub nadwrażliwości na składnik wyrobu.

Dystrybutor

Dystrybutor w Polsce:
Chiesi Poland Sp. Z o.o.
Al. Jerozolimskie 134 
02-305 Warszawa 


Producent

Chiesi Poland Sp. z o.o.

Typ produktu

Wyrób medyczny

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.