Stick Off Spray, spray, 50 ml

29,91
Darmowa dostawa od 200,00 zł

O produkcie

100018276

Spray do bezbolesnego usuwania plastrów.

Ostrzeżenia

W przypadku wystąpienia reakcji alergicznej natychmiast zaprzestać stosowania wyrobu, skórę spłukać dużą ilością wody i skontaktować się z lekarzem. Stosować w pomieszczeniach wentylowanych, nie wdychać rozpylonego wyrobu. Nie stosować bezpośrednio na oczy. W przypadku dostania się wyrobu medycznego StickOff® do oczu natychmiast przepłukać oczy dużą ilością wody przez co najmniej 10 minut. Unikać silnego strumienia wody ze względu na ryzyko mechanicznego uszkodzenia rogówki. Jeśli objawy podrażnienia utrzymują się, skontaktować się z lekarzem. Nie połykać wyrobu medycznego StickOff®. Przy połknięciu NIE wywoływać wy-miotów. Dokładnie wypłukać wodą usta. W przypadku pojawienia się objawów zatrucia niezwłocznie skontaktować się z lekarzem.
Nie należy stosować, jeżeli:
- opakowanie jest uszkodzone,
- po upływie daty ważności,
- w przypadku uczulenia lub nadwrażliwości na składnik wyrobu.

Producent

Smart Pharma

Skład

 Heksametylodisiloksan.

Jak stosować

 W celu osiągnięcia najlepszego wyniku, należy postępować zgodnie z poniższą instrukcją:

 Opatrunki na włókninie

 1. Nanieść preparat na przyklejony plaster lub przylepiec i odczekać kilka sekund, aż powierzchnia piastra będzie wilgotna.
 2. Delikatnie usunąć opatrunek. W zależności od potrzeb, w przypadku mocno przyklejonego piastra powtórzyć aplikację.


Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z wiedzą medyczną. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.