Stoprix, aerozol do dezynfekcji rąk i powierzchni o działaniu wirusobójczym, grzyboboójczym i antybakteryjnym, 150 ml

Dostępny
12,79
Darmowa dostawa od 199,00 zł

O produkcie

100011645

Aerozol do higienicznej i chirurgicznej dezynfekcji rąk i powierzchni o działaniu wirusobójczym (w tym na koronawirusa), grzybobójczym i antybakteryjnym.

*****

Producent

BIOVENA
*****

Skład

Etanol 72g/100g
*****

Jak stosować

Dezynfekcja higieniczna
Spryskać dłonie 2 x 3ml, wcierać dokładnie w skórę rąk przez minimum 30 sekund.

Dezynfekcja chirurgiczna
Spryskać dłonie 2 x 3ml, wcierać 3 minuty i czynność powtórzyć. Odczekać do całkowitego wyschnięcia. Preparat stosować na czyste dłonie.

Dezynfekcja powierzchni
Spryskać preparatem powierzchnię z odległości około 20 cm, dbając o całkowite jej pokrycie. Odczekać 60 sekund. Wytrzeć do sucha czystą szmatką lub ręcznikiem papierowym.

*****

Waga

150 ml netto
*****

Właściwości

STOPRIX Aerozol to specjalistyczny produkt służący do higienicznej i chirurgicznej dezynfekcji rąk oraz powierzchni niemających kontaktu z żywnością, wykazujący działanie wirusobójcze (w tym na koronawirusa), grzybobójcze, jak również antybakteryjne. Błyskawicznie dezynfekuje dłonie oraz powierzchnie, przez co okazuje się niezastąpiony w domu, miejscach publicznych i w podróży.Produkt przeznaczony jest do powszechnego oraz profesjonalnego stosowania w jednostkach służby zdrowia.Zawarta w preparacie gliceryna łagodzi wysuszające działanie alkoholu etylowego. Dodatek mentholu zapewnia łagodny i świeży zapach

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z wiedzą medyczną. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.