Stoprix, aerozol do dezynfekcji rąk i powierzchni o działaniu wirusobójczym, grzyboboójczym i antybakteryjnym, 150 ml

Produkt nie jest jeszcze dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znamy dokładnej daty jego dostarczenia do magazynu

8,19

O produkcie: Stoprix, aerozol do dezynfekcji rąk i powierzchni o działaniu wirusobójczym, grzyboboójczym i antybakteryjnym, 150 ml

100011645

Opis

Aerozol do higienicznej i chirurgicznej dezynfekcji rąk i powierzchni o działaniu wirusobójczym (w tym na koronawirusa), grzybobójczym i antybakteryjnym.

Właściwości

STOPRIX Aerozol to specjalistyczny produkt służący do higienicznej i chirurgicznej dezynfekcji rąk oraz powierzchni niemających kontaktu z żywnością, wykazujący działanie wirusobójcze (w tym na koronawirusa), grzybobójcze, jak również antybakteryjne. Błyskawicznie dezynfekuje dłonie oraz powierzchnie, przez co okazuje się niezastąpiony w domu, miejscach publicznych i w podróży.Produkt przeznaczony jest do powszechnego oraz profesjonalnego stosowania w jednostkach służby zdrowia.Zawarta w preparacie gliceryna łagodzi wysuszające działanie alkoholu etylowego. Dodatek mentholu zapewnia łagodny i świeży zapach

Skład

Etanol 72g/100g

Jak stosować

Dezynfekcja higieniczna
Spryskać dłonie 2 x 3ml, wcierać dokładnie w skórę rąk przez minimum 30 sekund.

Dezynfekcja chirurgiczna
Spryskać dłonie 2 x 3ml, wcierać 3 minuty i czynność powtórzyć. Odczekać do całkowitego wyschnięcia. Preparat stosować na czyste dłonie.

Dezynfekcja powierzchni
Spryskać preparatem powierzchnię z odległości około 20 cm, dbając o całkowite jej pokrycie. Odczekać 60 sekund. Wytrzeć do sucha czystą szmatką lub ręcznikiem papierowym.


Waga

150 ml netto

Producent

BIOVENA

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.