Stoprix Travel, aerozol do dezynfekcji rąk, 90 ml

Produkt nie jest jeszcze dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znamy dokładnej daty jego dostarczenia do magazynu

11,01

O produkcie

100019551

Stoprix Aerozol to specjalistyczny produkt służący do higienicznej i chirurgicznej dezynfekcji rąk oraz powierzchni niemających kontaktu z żywnością.

Właściwości

Stoprix Aerozol to specjalistyczny produkt służący do higienicznej i chirurgicznej dezynfekcji rąk oraz powierzchni niemających kontaktu z żywnością, wykazujący działanie wirusobójcze, grzybobójcze, jak również antybakteryjne. Błyskawicznie dezynfekuje dłonie oraz powierzchnie, przez co okazuje się niezastąpiony w domu, miejscach publicznych i w podróży.
Produkt przeznaczony jest do powszechnego oraz profesjonalnego stosowania w jednostkach służby zdrowia.
Zawarta w preparacie gliceryna łagodzi wysuszające działanie alkoholu etylowego. Dodatek mentolu zapewnia łagodny i świeży zapach.

Skład

składniki:
- substancja czynna: Etanol 72g/100g

Jak stosować

Dezynfekcja higieniczna
Spryskać dłonie 2 x 3ml, wcierać dokładnie w skórę rąk przez minimum 30 sekund.

Dezynfekcja chirurgiczna
Spryskać dłonie 2 x 3ml, wcierać 3 minuty i czynność powtórzyć. Odczekać do całkowitego wyschnięcia. Preparat stosować na czyste dłonie.

Dezynfekcja powierzchni
Spryskać preparatem powierzchnię z odległości około 20 cm, dbając o całkowite jej pokrycie. Odczekać 60 sekund. Wytrzeć do sucha czystą szmatką lub ręcznikiem papierowym.

Używać tylko w pozycji pionowej.

Przeznaczenie

Produkt przeznaczony jest do powszechnego oraz profesjonalnego stosowania w jednostkach służby zdrowia.

Ostrzeżenia

Skrajnie łatwopalny aerozol. Pojemnik pod ciśnieniem: ogrzanie grozi wybuchem. Przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, źródeł iskrzenia, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. Nie palić. Unikać kontaktu z oczami. Nie przekłuwać ani nie spalać, nawet po zużyciu. Chronić przed dziećmi. Chronić przed światłem słonecznym. Nie wystawiać na działanie temperatury przekraczającej 50°C/122°F.

Waga

objętość netto: 90 ml

Producent

BIOVENA HEALTH SP. Z O.O.

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.