Sundose For Longevity°, 60+20 kapsułek

Dostępny
83,98

O produkcie: Sundose For Longevity°, 60+20 kapsułek

100051214

Opis

Sundose For Longevity°, 60+20 kapsułek to suplement diety dla osób dorosłych. Zawiera składniki przyczyniające się do opóźnienia procesów starzenia organizmu i chroniące komórki przed szkodliwym działaniem wolnych rodników oraz wspierające kontrolę masy ciała.


Właściwości

  • Przeznaczony dla osób dorosłych.
  • Resweratrol pomaga w opóźnieniu procesów starzenia się organizmu.
  • Substancje znajdujące się w preparacie aktywują białka spowalniające procesy starzenia.
  • Resweratrol chroni przed szkodliwym działaniem wolnych rodników.
  • Nie zawiera laktozy, glutenu i GMO.
  • Naturalny skład.
  • Nietestowany na zwierzętach.

For Longevity° polskiej marki Sundose to suplement diety dla osób dorosłych, opracowany w formie kapsułek twardych. Rewolucyjna formuła z resweratrolem, ekstraktem z zielonej herbaty, kurkuminą i piperyną wspomaga walkę z przedwczesnym starzeniem się organizmu. Składniki te wspierają organizm w aktywnej dojrzałości, a przy tym pozwalają cieszyć się dobrym zdrowiem przez długi czas. Kapsułki nie zawierają konserwantów, sztucznych barwników i GMO, a przy tym są odpowiednie dla osób z nietolerancją glutenu i laktozy.

Resweratrol, czyli jeden z głównych składników suplementu diety Sundose, działa antyoksydacyjnie, co oznacza, że przeciwdziała aktywności wolnych rodników. Podobne działanie wykazuje ekstrakt z zielonej herbaty, który dodatkowo wspiera prawidłową pracę układu sercowo-naczyniowego. Kurkumina z piperyną działają przeciwbólowo i przeciwzapalnie, a przy tym słyną ze swych właściwości antynowotworowych.


Tabela

Kapsułki z kurkumą i piperyną:

Kapsułka Twarda Dzienna porcja
Kurkumina 18 mg
Piperyna 2 mg

Kapsułki resweratrolem i zieloną herbatą:

Kapsułka Twarda Dzienna porcja
Ekstrakt z zielonej herbaty 500 mg
Resweratrol 250 mg

Skład

Składniki:
Kapsułka twarda: ekstrakt z kurkumy Turmipure Gold® (30% kurkuminy), ekstrakt z czarnego pieprzu Bioperine® (95% piperyny), składnik otoczki: hydroksypropylometyloceluloza.
Kapsułka twarda: ekstrakt z zielonej herbaty (60% katechin, 50% EGCG), ekstrakt z rdestowca japońskiego (50% resweratrolu), składnik otoczki: hydroksypropylometyloceluloza..

Jak stosować

Kapsułki należy popić wodą.

Dzienne spożycie

Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia:

1 x Kapsułka twarda z kurkumą i piperyną / dzień.
2 x Kapsułka twarda z resweratrolem i zieloną herbatą karczocha / dzień.

Przeznaczenie

Produkt został opracowany z myślą o osobach, które chcą wesprzeć organizm w walce z procesami starzenia i zachować zdrowie na dłużej.

Waga

Masa netto: 60,6 g

Producent

Sundose sp. z o.o.
ul. Vetterów 1,
20-277 Lublin


Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.