Super Labs Potassium, suplement diety, 90 kapsułek

Dostępny
31,84

O produkcie: Super Labs Potassium, suplement diety, 90 kapsułek

100048855

Opis

Super Labs Potassium suplement diety 90 kapsułek to preparat zawierający cytrynian potasu w postaci kapsułek VEGE. Potas jest makroelementem, który reguluje ciśnienie krwi, wpływa na poprawną kurczliwość mięśni.


Właściwości

  • Składniki pochodzenia naturalnego.
  • Produkt bez barwników.
  • Produkt wegański.

Super Labs Potassium to suplement diety zawierający wysoko przyswajalne źródło potasu czyli cytrynian. Potas odgrywa istotną rolę w gospodarce wodno-elektrolitowej: usuwa nadmiar wody i sodu z organizmu, reguluje ciśnienie krwi, reguluje wewnątrzkomórkowe ciśnienie osmotyczne. Dodatkowo utrzymuje równowagę kwasowo zasadową oraz jest niezbędny do utrzymania prawidłowej kurczliwości mięśni. Ten makroelement aktywuje wiele reakcji enzymatycznych, odgrywa decydującą rolę w przewodnictwie nerwowym, pobudza sekrecję insuliny.


Tabela

Składnik Zawartość w 1 kapsułce
Potas 360 mg (18 % RWS*)

*RWS - Referencyjna Wartość Spożycia


Skład

Składniki: Cytrynian potasu, hydroksypropylometyloceluloza (otoczka kapsułki), sole magnezowe kwasów tłuszczowych (substancja poślizgowa).

Jak stosować

Spożywać 2 kapsułki raz dziennie, popijając dużą ilością wody

Dzienne spożycie

Zalecana do spożycia dzienna porcja produktu: 2 kapsułki.

Przeznaczenie

Suplement przeznaczony dla osób dorosłych w celu uzupełnienia potasu w diecie.

Ostrzeżenia

Nie przekraczać zalecanej do spożycia dziennej porcji produktu.
Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu.
Produkt nie jest przeznaczony dla osób starszych, osób z chorobami nerek, z cukrzycą insulinooporną, z nadciśnieniem tętniczym, z zaburzeniami rytmu serca.
Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.

Producent

KMB Premium Sp. z o.o.

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.