Super Labs Vitamin B12, suplement diety, 90 kapsułek

Dostępny
26,98

O produkcie: Super Labs Vitamin B12, suplement diety, 90 kapsułek

100048854

Opis

Super Labs Vitamin B12 suplement diety 90 kapsułek to preparat zawierający metylokobalaminę w postaci kapsułek VEGE. Witamina B12 wpływa korzytnie na układ nerwowy i immunologiczny.


Właściwości

  • Produkt wegański.
  • Składniki pochodzenia naturalnego.
  • Produkt bez barwników.

Witamina B12 w formie metylokobalaminy uznawana jest za najlepszą w suplementacji formę tej witaminy. Metylokobalamina to biologicznie aktywna forma witaminy B12, która polecana jest wszystkim osobom zmagającym się z zaburzeniami przyswajania niemetylowych form witaminy, które najczęściej występują w suplementach. Nie zawiera szkodliwego cyjanku. B12 korzystnie wpływa na układ nerwowy i pomaga w utrzymaniu prawidłowych funkcji psychologicznych- zapobiega wahaniom nastroju i nadmiernej apatii. Bierze udział w procesie metabolizowania białek i tłuszczów co wpływa na odczuwany poziom energii. Pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu immunologicznego. Zmniejsza uczucie zmęczenia i znużenia. Utrzymuje prawidłowy poziomu homocysteiny – zapobiega miażdżycy i chorobom układu krążenia.


Tabela

Składnik Zawartość w 1 kapsułce
Witamina B12 100 µg (4000 % RWS*)

*RWS - Referencyjna Wartość Spożycia


Skład

Składniki: Metylokobalamina, Celuloza mikrokrystaliczna (substancja wypełniająca), hydroksypropylometyloceluloza (otoczka kapsułki).

Jak stosować

1 kapsułka dziennie w trakcie lub po posiłku, popijając dużą ilością wody.

Dzienne spożycie

Zalecana do spożycia dzienna porcja produktu: 1 kapsułka.

Przeznaczenie

Suplement diety przeznaczony dla osób dorosłych w celu uzupełnienia diety w witaminę B12.

Ostrzeżenia

Nie przekraczać zalecanej do spożycia dziennej porcji produktu.
Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu.
Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.

Producent

KMB Premium Sp. z o.o.

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.