SuperOptic Regeneracja krople do oczu, 10 ml

Produkt nie jest jeszcze dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znamy dokładnej daty jego dostarczenia do magazynu

21,85
Darmowa dostawa od 229,00 zł

O produkcie

100007977

SuperOptic Regeneracja to jałowe krople do oczu, zawierające hialuronian sodu i deksopantenol, bez środków konserwujących. Sól sodowa hialuronianu sodu to naturalna substancja występująca w oku oraz całym organizmie ludzkim. Z kolei deksopantenol jest substancją zaliczaną do grupy witamin B wspomagającą właściwości hialuronianu sodu. Składniki te nawilżają, odświeżają, wspomagają regenerację, chronią oraz pielęgnują powierzchnię oka. SuperOptic Regeneracja przynosi ulgę podrażnionym, suchym i zmęczonym oczom, przywracając naturalną równowagę nawilżenia oczu i przyczyniając się do utrzymania ich w dobrej kondycji.

SuperOptic Regeneracja zawiera hialuronian sodu – naturalną substancję, która tworzy równomierną,trwałą i długo utrzymującą się ochronną warstwę na powierzchni oka. Warstwa ta nie ma ujemnego wpływu na widzenie.

SuperOptic Regeneracja zawiera również deksopantenol (prowitaminę B5), który zwiększa nawilżające działanie hialuronianu sodu, a ponadto wspomaga regenerację i chroni powierzchnię oka.

SuperOptic Regeneracja nawilża, zabezpiecza oraz tworzy warstwę ochronną na powierzchni oka,likwidując dyskomfort związany z:

  • mechanicznym podrażnieniem powierzchni oka występującym, np. w trakcie badań okulistycznych oraz podczas noszenia soczewek kontaktowych;
  • wpływem czynników środowiska zewnętrznego – klimatyzacji, zimnego, gorącego, suchego powietrza, wiatru, zanieczyszczeń powietrza spowodowanych dymem papierosowym, a także przebywaniem w pomieszczeniach o dużym zapyleniu lub na słońcu;
  • przemęczeniem oczu wynikającym, np. z pracy przy monitorze komputerowym,mikroskopach, wielogodzinnego prowadzenia samochodu.

Krople SuperOptic Regeneracja mogą być stosowane przez osoby noszące soczewki kontaktowe wszystkich typów. 

Skład

hialuronian sodu 0,2%, deksopantenol 2%, cytrynian sodowy dwuwodny, kwas cytrynowy jednowodny, woda wysoko oczyszczona.

Jak stosować

Ze względów higienicznych opakowanie wyrobu powinno być stosowane tylko przez jednego użytkownika.

Przed zakropleniem wyrobu SuperOptic Regeneracja należy dokładnie umyć ręce.

Przed pierwszym użyciem zdjąć nakrętkę, odwrócić butelkę dozownikiem do dołu, następnie delikatnie nacisnąć na ścianki butelki aż do pojawienia się pierwszej kropli.

Zdjąć zakrętkę i zakroplić krople do oka (oczu). 

Zwykle stosuje się 1-2 krople 3 razy dziennie do worka spojówkowego każdego oka lub według zaleceń lekarza specjalisty.

Możliwe skutki uboczne

W odosobnionych przypadkach mogą pojawić się reakcje alergiczne, takie jak pieczenie, łzawienie oczu, które ustępują po odstawieniu wyrobu. Bezpośrednio po zakropleniu mogą wystąpić przemijające, krótkotrwałe zaburzenia widzenia.

W przypadku wystąpienia objawów reakcji alergicznych lub innych objawów niepożądanych należy poinformować o nich wytwórcę.

Producent

Polfa Warszawa S.A.

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z wiedzą medyczną. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.