Swanson AijPure L-Proline, suplement diety, 60 kapsułek

Marka: SWANSON
36,66
Darmowa dostawa od 200,00 zł

O produkcie

100010338

Swanson AjiPure L-Proline to wyjątkowo korzystny aminokwas dla zdrowia.

Ostrzeżenia

Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.
Produkt nie może być stosowany jako substytut prawidłowo zróżnicowanej diety. Produkt niewskazany dla kobiet w ciąży i karmiących.Przechowywać w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci.Produkt niewskazany dla kobiet w ciąży i karmiących.

Producent

Swanson

Jak stosować

Jedna kapsułka dziennie.

Właściwości

Swanson AjiPure L-Proline to wyjątkowo korzystny aminokwas dla zdrowia, który sportowcom pozwoli szybciej i skuteczniej uzyskać trwałe efekty w postaci suchej, beztłuszczowej masy mięśniowej, kobietom uzyskać piękną i zdrową skórę i włosy. Prolina zawarta w odżywce aminokwasowej Ajipure L-Proline to jeden z 22 aminokwasów budujących białka (aminokwas endogenny). Po przekształceniu przez hydroksylazę prolinową w hydroksyl-prolinę, wchodzi w skład kolagenu, podstawowego białka tkanki łącznej.Prolina w kapsułkach więc jest ważnym aminokwasem dla prawidłowego funkcjonowania aparatu ruchu, co jest szczególne ważne dla osób aktywnych i sportowców, a także osób będących w czasie leczenia kontuzji oraz w okresie rehabilitacji. Prolina jest również ważną substancją wspomagającą funkcjonowanie stawów.

Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z wiedzą medyczną. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.