Swanson Kwas Alfa Liponowy ALA 100 mg, suplement diety, 120 kapsułek

Marka: SWANSON

Suplement diety, który zawiera w swoim składzie kwas alfa liponowy.

Produkt nie jest jeszcze dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znamy dokładnej daty jego dostarczenia do magazynu

37,49

O produkcie: Swanson Kwas Alfa Liponowy ALA 100 mg, suplement diety, 120 kapsułek

100010339

Opis

Suplement diety zawierający kwas alfa liponowy.

Właściwości

Kwas alfa liponowy jest jednym ze skuteczniejszych antyoksydantów. Bierze udział w procesach detoksykacji, posiada wiele właściwości wspierających organizm, a także zwiększa wydolność psychiczną i fizyczną. Kwas alfa liponowy umożliwia regenerację uszkodzonych struktur DNA, lipidów i protein, wiąże toksyczne związki, przez co lepiej są one usuwane z organizmu.

Tabela

1 kapsułka zawiera 100 mg kwasu alfa liponowego.

Skład

kwas alfa liponowy, żelatyna (otoczka kapsułki), mikrokrystaliczna celuloza (substancja wypełniająca), stearynian magnezu i/lub krzemionka (substancje przeciwzbrylające).

Jak stosować

Jedna kapsułka 1-2 razy dziennie.

Ostrzeżenia

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji.Zrównoważony sposób żywienia i prawidłowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu człowieka.Suplement diety nie może być stosowany jako substytut(zamiennik) zróżnicowanej diety.Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci, w temperaturze pokojowej i w suchym miejscu. Produkt niewskazany dla kobiet w ciąży i karmiących.

Producent

Swanson Health Products

Typ produktu

Suplement diety

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.