Swanson Omega-3 Fish Oil, suplement diety, smak cytrynowy, 150 miękkich kapsułek

Marka: SWANSON

Suplement diety z kwasami Omega-3, które wspierają układ krwionośny.

Dostępny
65,79

Klienci kupili również

O produkcie: Swanson Omega-3 Fish Oil, suplement diety, smak cytrynowy, 150 miękkich kapsułek

100014375

Opis

Swanson Omega-3 Fish Oil to suplement diety o wysokiej zawartości kwasów Omega 3.

Właściwości

Swanson Omega-3 Fish Oil to suplement diety cechujący się wysoką zawartością kwasów omega 3. Powstał na bazie oleju z ryb: sardeli i sardynek. Produkt wzbogacony został o naturalny olej cytrynowy, który nadaje mu przyjemny świeży smak, zmniejszając jednocześnie specyficzny aromat oleju. Kwasy omega 3 wykazują pozytywny wpływ na regulację mechanizmów homeostazy organizmu człowieka. Zaliczane są do wielonienasyconych kwasów tłuszczowych, a ich poziom powinien być stale uzupełniany. Suplement diety Swanson Omega-3 Fish Oil pomaga uzupełnić dietę w cenne dla zdrowia kwasy omega 3.

Kiedy brać Swanson Omega-3 Fish Oil?

Suplement diety stosuje się celem uzupełniania diety dorosłych w nienasycone kwasy tłuszczowe omega 3, niezbędne do prawidłowego funkcjonowania organizmu.

Jak działa Swanson Omega-3 Fish Oil?

Kwasy omega 3 obniżają poziom „złego” cholesterolu i podwyższają poziomu „dobrego” cholesterolu. Ponadto wykazują pozytywny wpływ na układ krążenia i ukrwienie mózgu. Zmniejszają krzepliwości krwi, zapobiegając zatorom, dodatkowo obniżają ryzyko zawałów serca i wspierają układ odpornościowy. A suplement diety Swanson Omega-3 Fish Oil dostarcza organizmowi kwasów omega 3 w odpowiednich ilościach.

Czy stosowanie Swanson Omega-3 Fish Oil w ciąży jest bezpieczne?

Zażywanie suplementu diety jest niewskazane w okresie ciąży, a także w okresie karmienia piersią. W razie chęci rozpoczęcia suplementacji warto skonsultować się w tej sprawie ze swoim lekarzem i omówić wszelkie korzyści oraz zagrożenia wynikające z przyjmowania preparatu w tym szczególnym czasie.


Tabela

Wartość odżywcza 2 kapsułki żelowe
Omega-3 olej z ryb (wolne od GMO)
(sardela, sardynka)
  - EPA (kwas eikozapentaenowy)
  - DHA (kwas dokozaheksaenowy)
 2000mg
(360mg)
(240mg)

Skład

Składniki: Olej z ryb, otoczka kapsułki: żelatyna, substancja utrzymująca wilgoć: glicerol, woda oczyszczona, naturalny olej cytrynowy, witamina E (tokoferole).

Jak stosować

Doustnie, z jedzeniem.

Dzienne spożycie

Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia: jedną kapsułkę 2 razy dziennie.

Ostrzeżenia

Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut prawidłowo zróżnicowanej diety.

Przechowywać w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Produkt niewskazany dla kobiet w ciąży i karmiących.

Zawiera ryby (anchois, sardynki) i soję.

Dystrybutor

Pro Sport s.c.
Pogodna 18
71-376 Szczecin

Producent

SWANSON HEALTH PRODUCTS
ND 58180 Fargo, USA

Typ produktu

Suplement diety

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.