Swanson Triple Magnesium Complex, suplement diety, 30 kapsułek

Marka: SWANSON
Dostępny
12,98

O produkcie

100010355

Swanson Triple Magnesium Complex to suplement diety zawierający trzy formy magnezu o wysokiej biodostępności: tlenek magnezu, cytrynian magnezu oraz l-askorbinian magnezu.

Właściwości

Magnez jest niezbędnym minerałem, który jest wymagany przez każdą komórkę w ludzkim organizmie oraz jest ważny w pomocy w utrzymaniu normalnych funkcji układu sercowo-naczyniowego, mięśni, nerwów, kości i komórkowych funkcji. Jabłczan magnezu to prawdopodobnie najbardziej efektywną postacią magnezu jest składnikiem, który potęguje siłę i możliwości organizmu jako wspomaganie dla sportowców, wynosząc je do granic możliwości.

Tabela

Składniki 1 kapsułka Reeferencyjna Wartość Spożycia
Magnez (z tlenku magnezu) 350 mg 93%
Magnez (z cytrynianu magnezu) 40 mg 11%
Magnez (L-askorbinian) 10 mg

Skład

magnez (tlenek, cytrynian L-askorbinian), otoczka kapsułki: żelatyna, substancja przeciwzbrylajaca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych

Jak stosować

Jedna kapsułka dziennie.

Ostrzeżenia

Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.Produkt nie może być stosowany jako substytut prawidłowo zróżnicowanej diety.Produkt niewskazany dla kobiet w ciąży i karmiących.

Producent

Swanson

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.