Swanson Triple Magnesium Complex, suplement diety, 30 kapsułek

Marka: SWANSON

Suplement diety, zawiera trzy formy magnezu o wysokiej biodostępności.

Produkt nie jest jeszcze dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znamy dokładnej daty jego dostarczenia do magazynu

7,44

O produkcie: Swanson Triple Magnesium Complex, suplement diety, 30 kapsułek

100010355

Opis

Swanson Triple Magnesium Complex to suplement diety zawierający trzy formy magnezu o wysokiej biodostępności: tlenek magnezu, cytrynian magnezu oraz l-askorbinian magnezu.

Właściwości

Swanson Triple Magnesium Complex to suplement diety cechujący się wysoką zawartością magnezu pochodzącego z trzech form chemicznych: tlenku, cytrynianu i L-askorbinianu. Magnez jest niezwykle cennym dla człowieka minerałem, niezbędnym do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Pomaga w utrzymaniu prawidłowych funkcji układu sercowo-naczyniowego, a także mięśni, nerwów oraz kości. Magnez ponadto wpływa na metabolizm energetyczny, pomaga zachować równowagę elektrolitową i przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia czy znużenia. Najważniejsze cechy suplementu diety Swanson Triple Magnesium Complex:

  • zawiera kompleks trzech form magnezu,
  • posiada prestiżowy certyfikat GMP (Dobra praktyka wytwarzania),
  • spełnia wysokie normy amerykańskiej FDA (Agencji ds. żywności i leków),
  • ekologiczna produkcja,
  • kontrolowane pochodzenie komponentów.

Swanson Triple Magnesium Complex przeznaczony jest wyłącznie dla osób dorosłych. Za sprawą unikalnej formuły dostarcza właściwego zasobu składników mineralnych z trzech różnych źródeł celem uzyskania maksymalnej biodostępności.

Kiedy brać Swanson Triple Magnesium Complex?

Suplement diety stosuje się celem uzupełnienia codziennej diety w magnez. Wśród wskazań do suplementacji wymienia się między innymi stany zwiększonego zapotrzebowania na wskazany pierwiastek. Należy pamiętać, że magnez to jeden z najważniejszych składników mineralnych w diecie.

Jak działa Swanson Triple Magnesium Complex?

Zawarty w produkcie magnez bierze udział w szeregu procesów biochemicznych zachodzących w ludzkim organizmie. Odgrywa ważną rolę w gospodarce mineralnej kości (stanowi budulec kości). Wspomaga układ nerwowy, dodatkowo wspiera pracę układu sercowo-naczyniowego. Wpływa na redukcję skurczy mięśni.

Czy stosowanie Swanson Triple Magnesium Complex w ciąży jest bezpieczne?

Suplement diety niewskazany dla kobiet w ciąży. Nie powinno się go stosować również w okresie karmienia piersią.


Tabela

Składniki 1 kapsułka Reeferencyjna Wartość Spożycia
Magnez (z tlenku magnezu) 350 mg 93%
Magnez (z cytrynianu magnezu) 40 mg 11%
Magnez (L-askorbinian) 10 mg

Skład

magnez (tlenek, cytrynian L-askorbinian), otoczka kapsułki: żelatyna, substancja przeciwzbrylajaca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych

Jak stosować

Jedna kapsułka dziennie.

Ostrzeżenia

Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.Produkt nie może być stosowany jako substytut prawidłowo zróżnicowanej diety.Produkt niewskazany dla kobiet w ciąży i karmiących.

Producent

Swanson

Typ produktu

Suplement diety

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.