Swanson Turmeric, suplement diety, 240 kapsułek

Marka: SWANSON

Suplement diety, w którego skład wchodzi kłącze kurkumy i kukrmina.

Produkt nie jest jeszcze dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znamy dokładnej daty jego dostarczenia do magazynu

49,62

O produkcie: Swanson Turmeric, suplement diety, 240 kapsułek

100010356

Opis

Swanson Turmeric to suplement diety, w którym surowcem jest kłącze kurkumy (ostryżu długiego) zawierające mieszaninę żółtych barwników (kurkuminoidów) w tym główny związek kurkuminę.

Właściwości

Curcuma longa jest rośliną z rodziny Imbirowatych. Surowcem jest kłącze kurkumy (ostryżu długiego) zawierające mieszaninę żółtych barwników (kurkuminoidów) w tym główny związeek kurkuminę. Zawartość kurkuminy w ostryżu długim wynosi 3-5%. Kurkumina działa żółciopędnie, wspiera przy stanach zapalnych i antyoksydacyjnie. Kłącze ostryżu długiego działa żółciotwórczo i żółciopędnie, pobudza miąższ wątroby i zwiększa wytwarzanie kwasów żółciowych. Działa także przeciwzapalnie oraz bakteriobójczo na bakterie w drogach żółciowych i przewodzie pokarmowym.

Skład

Turmeric, otoczka kapsułki: żelatyna, substancja przeciwzbrylająca: stearynian magnezu.

Jak stosować

Dwie kapsułki dziennie z posiłkiem.

Ostrzeżenia

Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.Produkt nie może być stosowany jako substytut prawidłowo zróżnicowanej diety. Produkt niewskazany dla kobiet w ciąży i karmiących.

Producent

Swanson

Typ produktu

Suplement diety

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.