Symbio Detox, suplement diety, 30 saszetek

Produkt nie jest jeszcze dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znamy dokładnej daty jego dostarczenia do magazynu

85,03
Darmowa dostawa od 229,00 zł

O produkcie

100019361

Symbio®detox to naturalny wyrób medyczny przeznaczony do objawowego leczenia biegunek, oczyszczania przewodu pokarmowego i wspomagania pracy wątroby.

Właściwości

Działanie Symbio®detox opiera się na zastosowaniu diosmektytu – naturalnego minerału w formie proszku o bardzo dużej powierzchni. Przy zastosowaniu Symbio®detox określone substancje szkodliwe są wiązane w sposób fizyczny bezpośrednio w układzie pokarmowym. Dzięki temu dane substancje są bardzo szybko usuwane z przewodu pokarmowego. Substancje trujące takie jak metale ciężkie i toksyny bakteryjne nie oddziałują przez to na komórki ściany jelita.

Efektem fizycznego wiązania substancji jest ich wcześniejsza eliminacja, dzięki czemu związki te nie przechodzą późniejszej neutralizacji w wątrobie. Wątroba będąca najważniejszym organem detoksyfikującym jest przez to chroniona przed toksynami i szkodliwymi substancjami. Mirrę i olibanum dodano do preparatu ze względu na ich właściwości przeciwdrobnoustrojowe przypisywane tradycyjnie przez medycynę naturalną oraz w przypadku olibanum z powodu właściwości przeciwzapalnych.

Tabela

Składniki:Na jedną porcję (4,5 g)
Diosmektyt3 g
Ekstrakt z mirry200 mg
Ekstrakt z kadzidłowca (olibanum)70 mg

Skład

Składniki: Diosmektyt, glukoza (substancja słodząca), ekstrakt z mirry, aromat waniliowy, dwutlenek krzemu (substancja przeciwzbrylająca), ekstrakt z kadzidłowca (olibanum), glikozyd stewiolowy (słodzik)

Jak stosować

Zawartość jednej saszetki należy rozpuścić w szklance wody niegazowanej, wymieszać i wypić w trakcie posiłku.

Dzienne spożycie

Porcja produktu przeznaczona do spożycia w ciągu dnia: 3 saszetki.

Przeznaczenie

Symbio®detox to wyrób medyczny stosowany do układowego leczenia biegunek, wiązania toksyn i wspomagania pracy wątroby. Metale ciężkie takie jak rtęć i ołów są wiązane na powierzchni sproszkowanego minerału (diosmektytu), dzięki czemu są trwale usuwane z ciała.

Ostrzeżenia

Nie należy stosować Symbio®detox w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników.


Z powodu swoich silnych właściwości absorpcyjnych Symbio®detox może prowadzić do zaburzenia wchłaniania innych leków przyjmowanych doustnie i może prowadzić do osłabienia skuteczności ich działania. Należy skonsultować się z lekarzem, gdy oprócz tego produktu przyjmowane są doustnie również inne leki. Z pewnością leki należy przyjmować w pewnym odstępie czasu od Symbio®detox.
Nie należy podawać Symbio®detox dzieciom oraz kobietom w ciąży i karmiącym piersią.
Symbio®detox może prowadzić do zaparć. W przypadku przewlekłych zaparć
Symbio®detox należy stosować z ostrożnością.
W przypadku przyjmowania leków przeciwzakrzepowych Symbio®detox należy przyjmować jedynie pod nadzorem lekarza.
Z chwilą wystąpienia niekorzystnych skutków ubocznych należy przerwać leczenie i skonsultować się z lekarzem.
W trakcie przyjmowania Symbio®detox należy zadbać o odpowiednie nawodnienie organizmu.
Symbio®detox zawiera cukier (25,8 kJ / 6,1 kcal/saszetkę). Pacjenci z cukrzycą lub osoby stosujące dietę powinny uwzględnić powyższe wartości.
Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Waga

Masa netto 135 g (30 saszetek po 4,5g).

Producent

Miralex Sp. z o.o.
ul. Lotnicza 4
64-920 Piła

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z wiedzą medyczną. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.