Systane Original, nawilżające krople do oczu, 10 ml

Produkt nie jest jeszcze dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znamy dokładnej daty jego dostarczenia do magazynu

14,85
Darmowa dostawa od 229,00 zł

O produkcie

100034640

Nawilżające krople do oczu Systane™ są przeznaczone do zapewniania czasowej ulgi w odczuwaniu pieczenia i podrażnienia spowodowanego suchością oka.

Właściwości

Nawilżające krople do oczu Systane™ można używać w razie potrzeby o każdej porze dnia. Mogą być używane do łagodzenia objawów suchego oka związanych z używaniem soczewek kontaktowych przez zakraplanie przed założeniem soczewek i po zdjęciu soczewek kontaktowych.

Skład

Składniki: Glikol polietylenowy 400, glikol propylenowy, guar hydroksypropylowy, kwas borowy, chlorek wapnia, chlorek magnezu, chlorek potasu, chlorek sodu, chlorek cynku i środek konserwujący POLYQUAD™ (chlorek polidronium) 0,001%.

Jak stosować

Należy zakroplić 1 lub 2 krople do oka (oczu) stosownie do potrzeby i pomrugać.

Przeznaczenie

Nawilżające krople do oczu Systane™ są przeznaczone do zapewniania czasowej ulgi w odczuwaniu pieczenia i podrażnienia spowodowanego suchością oka. Nawilżające krople do oczu Systane™ można używać w razie potrzeby o każdej porze dnia. Mogą być używane do łagodzenia objawów suchego oka związanych z używaniem soczewek kontaktowych przez zakraplanie przed założeniem soczewek i po zdjęciu soczewek kontaktowych.

Ostrzeżenia

Ważne jest, aby postępować zgodnie z zaleceniami okulisty i wszystkimi instrukcjami na opakowaniu dotyczącymi prawidłowego stosowania produktu. Jeżeli utrzymuje się uczucie dyskomfortu w obrębie oka, nadmierne łzawienie, zmiany widzenia lub zaczerwienienie oka, należy przerwać stosowanie nawilżających kropli do oczu Systane™ i skonsultować się z okulistą, ponieważ objawy te mogą się nasilić.

Przemijające niewyraźne widzenie lub inne zaburzenia widzenia mogą wpływać na zdolność prowadzenia pojazdów i obsługiwania maszyn. Jeśli po zastosowaniu kropli wystąpi niewyraźne widzenie, przed rozpoczęciem prowadzenia pojazdów lub obsługiwania maszyn należy poczekać, aż zaburzenia te ustąpią.

Waga

Masa/objętość netto: 10 ml

Producent

Alcon Polska Sp.z o.o
02-674 Warszawa     
ul. Marynarska 17

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z wiedzą medyczną. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.