Hey! Bamboo bambusowa szczoteczka od zębów dla dzieci, 1 szt.

Produkt nie jest jeszcze dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znamy dokładnej daty jego dostarczenia do magazynu

5,11

O produkcie: Hey! Bamboo bambusowa szczoteczka od zębów dla dzieci, 1 szt.

100048443

Opis

Hey! Bamboo bambusowa szczoteczka od zębów dla dzieci, 1 szt. to doskonała, ekologiczna alternatywa dla produktów do higieny zębów wykonanych z plastiku. Delikatne, cienkie włosie skutecznie wymiata wszystkie zanieczyszczenia.


Właściwości

  • Trzonek z drewna bambusowego.
  • Uchwyt dopasowany do niewielkich dłoni.
  • Włosie o grubości mniejszej niż 0,02 mm!
  • Włókna z poliestru.
  • Nie zawiera BPA.
  • Trwała, lekka i wytrzymała.
  • Nie podrażnia dziąseł.
  • W papierowym opakowaniu.
  • Wygodna w użytkowaniu i estetyczna.

Szczoteczka do zębów dla dzieci Hey! Bamboo powstała w trosce o zdrowie zębów, piękny uśmiech Twojej pociechy oraz środowisko naturalne. Zaokrąglone, bardzo cienkie włókna docierają nawet w trudno dostępne miejsca takie jak przestrzenie międzyzębowe. Trzonek szczoteczki został wykonany z całkowicie biodegradowalnego materiału – drewna bambusowego. Bambus jest jednym z najszybciej odnawialnych, naturalnych surowców! Charakteryzuje się wysoką trwałością i lekkością, a także ma właściwości hipoalergiczne i przeciwbakteryjne.

Korzystając z bambusowej szczoteczki do zębów, już od najmłodszych lat uczysz dziecko dobrych zwyczajów higienicznych, a także poszanowania dla środowiska. Pamiętaj również o zaprezentowaniu malcowi odpowiedniej techniki szczotkowania zębów – najlepiej ruchem wymiatającym oraz minimum przez 2 minuty. Włosie należy przykładać do powierzchni zębów pod kątem 45°, a następnie wykonywać ruchy od dziąseł do brzegu zęba. Taka metoda skutecznie usuwa zanieczyszczenia, a przy tym nie podrażnia dziąseł.


Jak stosować

Używać zgodnie z przeznaczeniem.

Waga

Opakowanie zawiera 1 sztukę.

Dystrybutor

Eurus Sp z o.o. Import i dystrybucja
Ignatki 40/1,
16-001 Kleosin,
Polska


Producent

Bambaw,
Avenue de la Chasse 133-135
1040 Etterbeek


Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.