Visiomed Prosonic Junior, szczoteczka soniczna dla dzieci 3+, kolor różowy, 1 sztuka

Produkt nie jest jeszcze dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znamy dokładnej daty jego dostarczenia do magazynu

43,05

O produkcie: Visiomed Prosonic Junior, szczoteczka soniczna dla dzieci 3+, kolor różowy, 1 sztuka

100022059

Opis

Szczoteczka Soniczna dla dzieci. Visiomed Prosonic Junior jest odpowiedzią na rynek i zapotrzebowanie na higienę dzieci. Prosonic Junior została specjalnie przystosowana dla dzieci powyżej 3 roku życia.


Właściwości

Proste i skuteczne szczotkowanie - Szczoteczka soniczna niweluje brak prawidłowych nawyków i techniki szczotkowania tak częsty u dzieci. Technika mycia zębów szczoteczką soniczną jest banalnie prosta, lecz wysoce skuteczna. W idealnej sytuacji powinna polegać na przykładaniu główki szczoteczki w okolice poszczególnych zębów i jednokrotnym przesuwaniu jej z góry w dół zęba. Ale w przypadku szczoteczki sonicznej dopuszczalne i skuteczne są również inne techniki, w tym niedoskonałe... Dzięki wysokiej energii drgań przekazywanej przez ślinę w jamie ustnej szczoteczka czyści nawet, gdy główka nie styka się z czyszczoną powierzchnią. Jednocześnie szczoteczka soniczna delikatnie, ale skutecznie usuwa zanieczyszczenia z przestrzeni międzyzębowych i z wgłębień między dziąsłem a powierzchnią zęba.

Niweluje niekorzystne zjawiska - Stosowanie szczoteczki sonicznej niweluje też niekorzystne zjawiska, które często występują podczas używania zwykłej szczoteczki - np. zbyt mocne szczotkowanie, tendencja do gryzienia i zjadania pasty.

Stworzona dla dzieci - Energia drgań w szczoteczce Visiomed Prosonic Junior została starannie dopasowana i wyważona, tak aby szczoteczka efektywnie czyściła i pozostawała bezpieczna dla dziecka (30 000 wibracji na minutę z obniżoną amplitudą). Ponadto końcówki Prosonic Junior mają miękkie włókna, delikatne dla dziąseł. Podobnie wygląd szczoteczki i jej ergonomiczna forma została dopasowana do wymagań dzieci.


Tabela

MarkaVISIOMED
ZasilanieBaterie
Dodatkowe informacjeKońcówki wymienne o miękkich włóknach KOD producenta: VISIOMED G04020
Rodzaj szczoteczkisoniczna
Ilość drgań / ruchów na minutę30000

Dystrybutor

NOVAMED SP. Z O.O.

Producent

Visiomed

Typ produktu

Wyrób medyczny

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.