Lomina szybki test do wykrywania przeciwciał IgG i IgM przeciwko COVID 19 w krwi, 5 testów

Produkt nie jest jeszcze dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znamy dokładnej daty jego dostarczenia do magazynu

350,78

O produkcie: Lomina szybki test do wykrywania przeciwciał IgG i IgM przeciwko COVID 19 w krwi, 5 testów

100021393

Descripion: Introduction PL

Zestaw do szybkiego wykrywania przeciwciał IgM / IgG przeciwko COVID-19 na bazie złota koloidalnego.5 sztuk.

Właściwości

Test działa na zasadzie immunochromatografii bibułowej na bazie złota koloidalnego. Zestaw zawiera antygen znakowany złotem koloidalnym oraz kompleks przeciwciał kontrolnych. Membrany nitrocelulozowe z dwoma paskami testowymi (linia M i G) i jednym wyraźnym paskiem kontroli jakości (linia C). Po dodaniu wymaganej ilości materiału do badania do otworu na pasku testowym, próbka przepłynie na błonę nitrocelulozową wewnątrz paska testowego zgodnie z efektem kapilarnym. Jeśli próbka testowa zawiera przeciwciała IgM /IgG przeciwko SARS-CoV, będą się one wiązać się z antygenem SARSCoV-2 znakowanym złotem koloidalnym, a kompleks przeciwciał uwidoczni monoklonalne przeciwciała IgM lub monoklonalne przeciwciała IgG na błonie nitrocelulozowej jako fioletowo-czerwone linie M lub G, a zatem wykaże, czy próbki są pozytywne pod względem obecności przeciwciał IgM lub IgG, a tym samym wykaże zakażenie COVID-19 lub dostarczy dowodów na przebyte infekcje i aktywną obecność przeciwciał w organizmie.

Skład

1. Plastikowa kasetka testowa
2. 2 plastikowe zakraplacze (wielkość kropli 20-25μl)
3. Fiolka z odczynnikiem (bufor)
4. Nakłuwacz do pobrania krwi
5. Wacik do dezynfekcji
6. Instrukcja użycia

Jak stosować

Otworzyć pudełko, wyjąć opakowanie z kasetką testową i pozostawić do uzyskania temp. pokojowej (24 °C). Przeczytać instrukcję obsługi i użyć kasetki testowej natychmiast po usunięciu folii, maks. do 60 minut od rozszczelnienia!

UWAGA! Nie odczytywać wyniku testu po upływie 10 minut. Wynik testu może ulec zmianie z powodu wilgoci! Po upływie 10 minut wynik jest nieważny! Wynik testu jest ważny, jeśli zostanie odczytany w czasie od 3. do 10. minuty od chwili zakroplenia próbki. Kasetkę należy pozostawić w spoczynku w pozycji poziomej. Nie zmieniać jej położenia podczas badania! Kasetkę testową należy użyć natychmiast po rozpakowaniu! Przestrzegać wymaganej objętości próbki! Używać tylko zakraplaczy dostarczonych w zestawie (1 kropla= ok. 20-25 μl). WSKAZÓWKA: w 10. minucie od momentu zakroplenia próbki można zrobić zdjęcie membrany w oknie odczytu i odczytać wynik powiększając obraz.

Przeznaczenie

Test IVD (do diagnostyki in vitro) do samodzielnego wykonania, w celu wykrycia przeciwciał IgG i IgM przeciwko COVID 19 w krwi, a więc wykazania aktywnej lub przezwyciężonej infekcji COVID 19 wywołanej wirusem SARS-CoV-2. Produkt nie może być traktowany jako podstawowe narzędzie do wczesnego wykrywania COVID19! Do tych celów konieczne jest stosowanie metod PCR i testów antygenowych.


Ostrzeżenia

1. Szybkie testy serologiczne mogą być stosowane wyłącznie jako pomocnicze narzędzia przesiewowe.
2. Dokładność i wykrywalne wskaźniki nie mogą osiągnąć 100% w odniesieniu do produkcji poszczególnych przeciwciał w przypadku konkretnych pacjentów.
3. W przypadku wyniku pozytywnego, konieczne jest jak najszybsze ponowne badanie przy użyciu takiego testu, jak PCR w celu bezpośredniego wykrycia wirusa.
4. Zasada testu opiera się na wykrywaniu przeciwciał, a nie na wykrywaniu obecności samego wirusa! Organizm wytwarza przeciwciała niemal natychmiast po zakażeniu, ale zazwyczaj ich wykrywalny poziom jest obecny, gdy temperatura pacjenta wzrasta. Ponieważ tempo wytwarzania przeciwciał IgM i IgG jest różne u różnych osób, pacjent może się zarazić, nawet jeśli wynik testu jest ujemny. W przypadku pojawienia się objawów grypopodobnych/koronawirusa, test należy powtórzyć po 24-48 godzinach. W międzyczasie zachować kwarantannę dla bezpieczeństwa. W przypadku skrajnej niepewności, zawsze należy skonsultować się ze swoim lekarzem.

Producent

Lomina AG
Oberer Gansbach 1
Appenzell Szwajcaria

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.