Tabletki Emskie z Wadowic, smak pomarańczowy, 12 tabletek do ssania

Dostępny
6,85
Darmowa dostawa od 229,00 zł

O produkcie

100009221

Tabletki do ssania łagodzące objawy związane z uczuciem suchości w jamie ustnej lub gardle oraz ból towarzyszący tym dolegliwościom. Ułatwiają odkrztuszanie.

Ostrzeżenia

W trakcie przyjmowania wyrobu należy zwracać uwagę na ilość przyjmowanej soli kuchennej I ograniczyć ilość spożywanej soli. Stosować ostrożnie u osób przestrzegających diety niskosodowej. Nie stosować wraz z innymi preparatami do ssania. Wyrób może powodować dolegliwości ze strony układu pokarmowego w postaci podrażnienia błony śluzowej żołądka, zgagi, wzdęć. Nie stosować u pacjentów z gruźlicą, krztuścem, zapaleniem opłucnej.

Producent

Polski Lek

Przeznaczenie

Tabletki EMSKIE do ssania zapewniają wydłużony kontakt soli o lekkim alkalicznym odczynie z błoną śluzową jamy ustnej, gardła i krtani. Sól Emska alkalizuje i rozrzedza wydzielinę. Miejscowa podwyższona koncentracja kationów i anionów powoduje zjawisko transportu wody z komórek błon śluzowych na zasadzie zjawiska osmozy. Mechanizmy te pobudzają wydzielanie śluzu i ułatwiają odkrztuszanie co łagodzi kaszel i chrypkę. Tabletki EMSKIE przywracają równowagę pH w jamie ustnej.

Skład

Tabletki EMSKIE zawierają substytut soli emskiej o podobnej ilości podstawowych kationów i anionów oraz równoważnym odczynie pH.

Pozostałe składniki: sorbitol, aromat naturalny, ksylitol, maltodekstryna, poliwinylopi-roiidon, beta-karoten, sacharynian sodu, proszek pomarańczowy (0,1%)

Jak stosować

Osoby dorosłe i dzieci od 6 roku życia: ssać powoli 1 pastylkę 3-5 razy dziennie.

Wyrób można stosować przez 3 tygodnie.

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z wiedzą medyczną. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.