Tena Lady Pants Plus, bielizna chłonna, large 95-130 cm, 8 sztuk

Marka: TENA

Dyskretna i komfortowa bielizna chłonna damska, rozmiar L 95-130 cm.

Dostępny
19,90

O produkcie: Tena Lady Pants Plus, bielizna chłonna, large 95-130 cm, 8 sztuk

100010764

Opis

TENA Lady Pants Large to pierwsza w Polsce bielizna chłonna zaprojektowana dla kobiet.Bielizna chłonna TENA Lady Pants zapewnia unikalną ochronę dzięki wkładowi chłonnemu dopasowanemu do kształtu kobiecego ciała, pełną dyskrecję dzięki kobiecemu kolorowi i kontroli nieprzyjemnego zapachu oraz wysoki komfort dzięki bardzo miękkiemu i w pełni oddychającemu materiałowi. TENA Lady Pants są zakładane jak zwykła bielizna, zapewniają wysoki komfort i dyskrecję. Bielizna chłonna TENA dobrze przylega do ciała, dzięki czemu nie odznaczają się pod ubraniem. Bielizna chłonna i majtki chłonne TENA dostępne są w różnych rozmiarach i poziomach chłonności, również w refundacji.

Jak stosować

1. Włóż bieliznę chłonną TENA Lady Pants jak zwykłą bieliznę. Po wykorzystaniu: 2. Aby zdjąć, po użyciu rozerwij majtki chłonne wzdłuż szwów bocznych. 3. Po zdjęciu wyrzuć produkt do kosza na śmieci.

Przeznaczenie

Dla osób chodzących, poruszających się choćby po domu, ze średnim lub ciężkim nietrzymaniem moczu (poziom chłonności 5,5/8), o rozmiarze 65-85 cm w pasie.

Dystrybutor

ESSITY POLAND SP. Z O.O.

Producent

SCA Hygiene

Typ produktu

Wyrób medyczny

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.