Tena Pants Normal OTC Edition, majtki chłonne, large 100-135 cm, 10 sztuk

Marka: TENA

Majtki chłonne w rozmiarze large: 100-135 cm, na nietrzymanie moczu.

Dostępny
23,59

O produkcie: Tena Pants Normal OTC Edition, majtki chłonne, large 100-135 cm, 10 sztuk

100007821

Opis

Majtki chłonne TENA Pants Normal L OTC Edition to produkty chłonne zalecane do codziennego stosowania w średnim i ciężkim nietrzymaniu moczu (poziom chłonności 5,5/8). TENA Pants Normal L OTC Edition przeznaczone są dla osób chodzących, poruszających się choćby po domu, o rozmiarze 100-135 cm w pasie. TENA Pants dzięki systemom Feel Dry i Odour Neutralizer zapewniają suchość i neutralizują nieprzyjemny zapach. TENA Pants są zakładane jak zwykła bielizna, zapewniają wysoki komfort i dyskrecję. Majtki chłonne TENA dobrze przylegają do ciała, dzięki czemu nie odznaczają się pod ubraniem. Dostępne są w różnych rozmiarach i poziomach chłonności, również w refundacji.

Właściwości

TENA Pants to majtki chłonne, które, w przypadku wycieku moczu, chłoną mocz do wnętrza wkładu chłonnego oraz utrzymują go w jego wnętrzu dzięki specjalnemu superabsorbentowi. Jednoczesnie zabezpieczają przed wydostaniem się nieprzyjemnego zapachu na zewnątrz. Specjalny projekt SmartDesign sprawia, że majtki chłonne TENA Pants Normal nie odznaczają się pod ubraniem, zapewniając pełen komfort i dyskrecję w trakcie chodzenia.

• Błyskawiczna suchość dzięki systemowi FeelDry

• ochrona przed nieprzyjemnym zapachem dzięki systemowi Odour Neutralizer

• zakładane jak zwykła bielizna

• specjalny projekt SmartDesign dla dyskrecji i komfortu

• oddychający materiał dla ochrony skóry


Jak stosować

Instrukcja korzystania: 1. Włóż majtki chłonne TENA Pants jak zwykłą bieliznę. Po wykorzystaniu: 2. Aby zdjąć, po użyciu rozerwij majtki chłonne wzdłuż szwów bocznych. 3. Po zdjęciu zroluj majtki chłonne i zaklej rzepem. 4. Wyrzuć zrolowane majtki chłonne do kosza na śmieci.

Dzienne spożyciePrzeznaczenie

Dla osób chodzących, poruszajacych się choćby po domu, ze średnim lub ciężkim nietrzymaniem moczu (poziom chłonności 5,5/8), o rozmiarze 100-135 cm w pasie.

Dystrybutor

ESSITY POLAND SP. Z O.O.

Producent

SCA HYGIENE PRODUCTS

Typ produktu

Wyrób medyczny

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.