Tena Pants Proskin Normal, majtki chłonne, large 100-135 cm, 30 sztuk

Marka: TENA

Majtki chłonne dla osób ze średnim i ciężkim nietrzymaniem moczu.

Dostępny
78,07

O produkcie: Tena Pants Proskin Normal, majtki chłonne, large 100-135 cm, 30 sztuk

100005428

Opis

Majtki chłonne TENA Pants Normal L to produkty chłonne zalecane do codziennego stosowania w średnim i ciężkim nietrzymaniu moczu (poziom chłonności 5,5/8). TENA Pants Normal M przeznaczone są dla osób chodzących, poruszających się choćby po domu, o rozmiarze 100-135 cm w pasie. TENA Pants dzięki systemom Feel Dry i Odour Neutralizer zapewniają suchość i neutralizują nieprzyjemny zapach. TENA Pants są zakładane jak zwykła bielizna, zapewniają wysoki komfort i dyskrecję. Majtki chłonne TENA dobrze przylegają do ciała, dzięki czemu nie odznaczają się pod ubraniem. Dostępne są w różnych rozmiarach i poziomach chłonności, również w refundacji.

Właściwości

TENA Pants Proskin Normal to majtki chłonne, które, w przypadku wycieku moczu, chłoną mocz do wnętrza wkładu chłonnego oraz utrzymują go w jego wnętrzu dzięki specjalnemu superabsorbentowi. Jednocześnie zabezpieczają przed wydostaniem się nieprzyjemnego zapachu na zewnątrz. Specjalny projekt SmartDesign sprawia, że majtki chłonne TENA Pants Normal nie odznaczają się pod ubraniem, zapewniając pełen komfort i dyskrecję w trakcie chodzenia.

  • Błyskawiczna suchość dzięki systemowi FeelDry.
  • Ochrona przed nieprzyjemnym zapachem dzięki systemowi Odour Neutralizer.
  • Zakładane jak zwykła bielizna.
  • Specjalny projekt SmartDesign dla dyskrecji i komfortu.
  • Oddychający materiał dla ochrony skóry.

Majtki chłonne Tena Pants Proskin Normal rozciągają się i dopasowują do ciała jak zwykła bielizna. Pozostają na odpowiednim miejscu, chroniąc przed przeciekaniem i dbając o wygodę użytkowania. Produkt został przebadany dermatologicznie. Przetestowano również skuteczność wyrobu i jego łagodność dla skóry. Wszystkie produkty z serii ProSkin, w tym majtki chłonne Tena Pants Proskin Normal, są akredytowane przez Skin Health Alliance. Akredytacja niezależnych dermatologów potwierdza to, że akcesoria higieniczne zostały rzetelnie sprawdzone pod kątem bezpieczeństwa dla skóry.

Produkty marki TENA kwalifikują się do ekocertyfikatu Nordic Swan. Aby uzyskać wspomniany certyfikat, wyrób musi przejść rygorystyczną ocenę wpływu środowiskowego na kluczowych etapach swojego cyklu życia.

Kiedy stosować Tena Pants Proskin Normal?

Miękkie majtki chłonne Tena Pants Proskin Normal stosuje się w przypadku średniego i ciężkiego stopnia nietrzymania moczu. To wyrób odpowiedni zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Nadaje się dla osób dorosłych zmagających się z problemem nietrzymania moczu i seniorów. Majtki chłonne w tym wariancie można stosować w dzień i w nocy. Akcesoria zakłada się jak standardową bieliznę. W celu zdjęcia produktu z ciała trzeba rozerwać szew boczny.

Tena Pants Proskin Normal – jaki to rozmiar?

Majtki chłonne w przedstawionym wariancie mają rozmiar Large (L). Pasują na osoby z obwodem w pasie 100-135 cm. Tena Pants Proskin Normal występują także w rozmiarach:

Rozmiar

Obwód w pasie

S

65-85 cm

M

80-110 cm

XL

120-160 cm

 

Czy Tena Pants Proskin Normal dobrze chłoną wilgoć?

Tak, majtki skutecznie chłoną powstającą wilgoć. Zostały wyposażone w rozwiązania dbające o komfortowe uczucie suchości, ochronę przed przeciekaniem i kontrolę nieprzyjemnych zapachów, czym różnią się od typowych pieluch dla dorosłych. Wykorzystana w majtkach chłonnych technologia FeelDry Advanced™ odciąga płyn od powierzchni skóry. Wkład chłonny szybko wiąże mocz (nawet duże jego ilości) we wnętrzu akcesorium. Utrzymuje wilgoć z dala od skóry, dlatego pomaga uniknąć powstawania podrażnień. Dodatkową ochronę przed przeciekaniem zapewniają miękkie barierki.


Jak stosować

  1. Włóż majtki chłonne TENA Pants jak zwykłą bieliznę.

Po wykorzystaniu:

  1. Aby zdjąć, po użyciu rozerwij majtki chłonne wzdłuż szwów bocznych.
  2. Po zdjęciu zroluj majtki chłonne i zaklej rzepem.
  3. Wyrzuć zrolowane majtki chłonne do kosza na śmieci.

Przeznaczenie

Dla osób chodzących, poruszajacych się choćby po domu, ze średnim lub ciężkim nietrzymaniem moczu (poziom chłonności 5,5/8), o rozmiarze 100-135 cm w pasie.


Dystrybutor

SCA Hygiene Sp. z o.o.,
ul. Puławska 435A,
02-801 Warszawa


Producent

SCA Hygiene Products AB

Typ produktu

Wyrób medyczny

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.