Tena Pants Proskin Super Night, large 110-135 cm, majtki chłonne na noc, 30 sztuk

Marka: TENA
93,07
Darmowa dostawa od 200,00 zł

O produkcie

100013712

Majtki chłonne Tena Pants ProSkin Super Night to produkty chłonne zalecane do codziennego stosowania na noc w średnim i ciężkim nietrzymaniu moczu (poziom chłonności 7,5/8).

Producent

SCA Hygiene Products AB

Przeznaczenie

Dla osób chodzących, poruszających się choćby po domu, ze średnim lub ciężkim nietrzymaniem moczu (poziom chłonności 7,5/8).

Jak stosować

Sposób wykorzystania:
1. Włóż majtki chłonne TENA Pants jak zwykłą bieliznę.
Po wykorzystaniu:
2. Aby zdjąć, po użyciu rozerwij majtki chłonne wzdłuż szwów bocznych.
3. Po zdjęciu zroluj majtki chłonne i zaklej rzepem.
4. Wyrzuć zrolowane majtki chłonne do kosza na śmieci.

Właściwości

TENA Pants ProSkin to majtki chłonne, które w przypadku wycieku moczu chłoną mocz do wnętrza wkładu chłonnego oraz utrzymują go w jego wnętrzu dzięki specjalnemu superabsorbentowi. Jednocześnie zabezpieczają przed wydostaniem się nieprzyjemnego zapachu na zewnątrz.

• Produkty TENA Pants ProSkin Super Night zostały przebadane i otrzymały akredytację Skin Health Alliance - wiodącej, niezależnej instytucji zrzeszającej ekspertów zajmujących się zdrowiem skóry.
• TENA Pants ProSkin są zakładane jak zwykła bielizna.
• Produkty TENA Pants ProSkin zapewniają Potrójną Ochronę przed przeciekaniem, długotrwałą suchość i miękkość, wspierając zdrowie skóry.
• System Lie Down Protection użyty w ich produkcji zapewnia lepszą ochronę przed przeciekaniem nocą.
•Specjalne, w pełni oddychające materiały, z których wykonany jest produkt, zapewniają komfort i wspierają zdrowie skóry.

Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z wiedzą medyczną. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.