Diather Test Magni-Man, domowy test do jakościowego oznaczania stężenia plemników w próbce nasienia ludzkiego, 2 sztuki

Dostępny
38,67

O produkcie: Diather Test Magni-Man, domowy test do jakościowego oznaczania stężenia plemników w próbce nasienia ludzkiego, 2 sztuki

100022384

Opis

Domowy, kasetkowy test do jakościowego oznaczania stężenia plemników w próbce nasienia ludzkiego.


Właściwości

TEST MAGNI-MAN przeznaczony jest do oznaczania stężenia plemników, jest środkiem pomocniczym w diagnostyce i obserwacji leczenia niepłodności u mężczyzn. Za pomocą testu określimy zawartość plemników w nasieniu w odniesieniu do wartości granicznych. Wynik testu wskazujący stężenie plemników niższe niż poziom testowy 15mln/ml, może wskazywać na oligozoospermię oraz czynnik męskiej niepłodności.

 WSKAZANIA DO WYKONANIA TESTU

- kontrola płodności u mężczyzn

- przebadanie nasienia


Skład

OPAKOWANIE ZAWIERA

· 2 x saszetka z testem kasetkowym, pipetą nakraplającą

· 2 x pojemniki na próbkę

· 1 pojemnik z zakraplaczem z roztworem barwiącym

· 1 pojemnik z zakraplaczem z roztworem płuczącym

· 1 statyw na próbki

· 1 karta z procedurą badania

· instrukcja użycia


Przeznaczenie

Szybki test przeznaczony jest do oznaczania zawartości plemników w próbce nasienia ludzkiego. Test jakościowy, wynik otrzymujemy zaledwie w 5 minut.


Ostrzeżenia

Najlepszy czas na pobranie nasienia to 2-7 dni od ostatniej ejakulacji. Pobranie nasienia przed upływem 2 dni lub po 7 dniach od ostatniej ejakulacji może wpłynąć negatywnie na dokładność wykonanego testu.

Uzyskane wyniki testu są zależne od przestrzegania wytycznych zawartych w instrukcji użycia. W przypadku, gdy kaseta testowa ulegnie zamoczeniu lub zastosowano niewłaściwą ilość próbki odczynnika, wynik badania może być nieprawidłowy. Należy zwrócić uwagę na odpowiedni czas reakcji nasienia z roztworami. Jeżeli nie obserwuje się prawidłowego nasiąkania błony w okienku A, może to wskazywać na zbyt wysoką gęstość próbki. Zaleca się powtórzenie testu z zachowaniem procedury testowej, a w szczególności wykorzystanie do pobrania próbki nasienia pojemnika załączonego do zestawu.

Wynik taki wskazuje, że stężenie plemników w próbce jest niższe niż graniczny poziom testowy 15 mln/ml . Może to wskazywać na oligozoospermię oracz czynnik męskiej niepłodności. W celu uzyskania dodatkowych informacji należy zwrócić się do lekarza. Wynik odbiegający od normy nie oznacza, że po stosunku kobieta nie zajdzie w ciążę i nie powinien być on traktowany jako powód do unikania stosowania antykoncepcji.

Jeżeli wynik badania jest nieważny, należy przeprowadzić ponownie badanie z wykorzystaniem nowego zestawu.


Dystrybutor

DIATHER Sp. z o.o. Sp. k
Wały Piastowskie 1
80-854 Gdańsk


Producent

HANGZHOU AllTest Biotech Co. Ltd
550 YInhai Street
Hangzhou, China


Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.