Thealoz Duo - krople do oczu, 10 ml

Produkt nie jest jeszcze dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znamy dokładnej daty jego dostarczenia do magazynu

34,62
Darmowa dostawa od 229,00 zł

O produkcie

100005462

THEALOZ DUO jest jałowym, nie zawierającym środków konserwujących, hipotonicznym roztworem wodnym, wykazującym neutralne pH i przeznaczonym do stosowania do oczu.

Właściwości

Krople do oczu zawierające trehalozę o właściwościach nawilżającym, ochronnym i antyoksydacyjnym oraz hialuronian sodu poprawiający uwodnienie i nawilżenie powierzchni rogówki. Preparat zapewnia natychmiastowy i długotrwały komfort.

Skład

Trehaloza 3 mg/ml, hialuronian 1,5 mg/ml
Produkt nie zawiera środków konserwujących.

Jak stosować

1 kropla do każdego oka, od 4 do 6 razy na dobę. Może być stosowany podczas noszenia soczewek kontaktowych. W przypadku stosowania innych kropli do oka zachować co najmniej 10-minutowy odstęp.

Przeznaczenie

Produkt jest przeznaczony przy ochronie, regulacji stopnia uwodnienia tkanek i nawilżenia oka w terapii zespołu suchego oka o przebiegu umiarkowanym do ciężkiego. Dyskomfort, pieczenie i podrażnienie oka spowodowane przez czynniki zewnętrzne, takie jak: wiatr, dym, zanieczyszczenia, pył, słoneczna lub mroźna pogoda, suche powietrze, klimatyzacja, podróże samolotem, długotrwała praca przed monitorem komputerowym. Preparat może być stosowany przez użytkowników soczewek kontaktowych, niezależnie od typu soczewek.

Ostrzeżenia

Krople można stosować do 12 tygodni od pierwszego otwarcia butelki.
Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Dystrybutor

THEA Polska Sp. z o.o.
Ul. Słoneczka 38
00-789 Warszawa

Producent

Thea Polska Sp. z o.o.

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z wiedzą medyczną. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.