Thermomax Digital Dr.Max, termometr elektroniczny, 1 sztuka

Marka: DR.MAX
Dostępny
14,99
Darmowa dostawa od 229,00 zł

O produkcie

100012131

Cyfrowy termometr kliniczny.

Dystrybutor

Dr.Max Sp. z o.o.,
ul. Krzemieniecka 60 a,
54-613 Wrocław

Ostrzeżenia

Przed pierwszym użyciem i po każdym kolejnym użyciu termometr należy wyczyścić wilgotną szmatką, nasączoną 70% alkoholem. Do czyszczenia wyświetlacza termometru używaj miękkiej, mokrej ściereczki. Nigdy nie zanurzaj termometru w wodzie lub innym płynie. Nie używaj innych niezalecanych metod do czyszczenia termometru. Nie dopuścić, aby do termometru dostała się woda lub inne płyny. Termometr to nie zabawka; należy przechowywać go w bezpiecznym miejscu, poza zasięgiem dzieci. Przy pomiarze temperatury nigdy nie należy zostawiać dziecka samego. W razie wątpliwości lub podwyższonej temperatury należy zwrócić się do lekarza. Termometr szybko mierzy temperaturę ciała w zakresie od 32 °C do 42 °C (tolerancja +0,2 °C). Termometr musi być przechowywany w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu i nie może być narażony na działanie źródeł ciepła lub bezpośrednie promieniowanie słoneczne (maksymalny dopuszczalny zakres temperatury przechowywania wynosi od –25 °C do +55 °C). Silne pola elektromagnetyczne mogą spowodować wadliwe działanie termometru.

Producent

Famidoc Technology Co., Ltd.
No.212 Yilong Road, Hexi Industrial Zone, Jinxia, Changan Town,
Dongguan, Guangdong Province, China

Jak stosować

1. Włączyć termometr, naciskając przycisk zasilania. 2. Końcówkę termometru z czujnikiem umieścić w miejscu pomiaru i zaczekać na sygnał dźwiękowy. 3. Odczytać temperaturę. 4. Wyłączyć termometr, naciskając przycisk zasilania.

Właściwości

1. Wysoka dokładność i szybki pomiar, czytelny cyfrowy wyświetlacz. 2. Funkcja zapisu najwyższej temperatury i automatycznego wyłączania. 3. Sygnał alarmowy przy gorączce.

drmaxBrand

3477

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z wiedzą medyczną. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.