Thermomax Digital Dr.Max, termometr elektroniczny, 1 sztuka

Linia produktów: Essentials

Termometr elektroniczny o wysokiej dokładności, z sygnałem dźwiękowym.

Produkt nie jest jeszcze dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znamy dokładnej daty jego dostarczenia do magazynu

11,99

O produkcie: Thermomax Digital Dr.Max, termometr elektroniczny, 1 sztuka

100012131

Opis

Cyfrowy termometr kliniczny.

Właściwości

1. Wysoka dokładność i szybki pomiar, czytelny cyfrowy wyświetlacz. 2. Funkcja zapisu najwyższej temperatury i automatycznego wyłączania. 3. Sygnał alarmowy przy gorączce.

Jak stosować

1. Włączyć termometr, naciskając przycisk zasilania. 2. Końcówkę termometru z czujnikiem umieścić w miejscu pomiaru i zaczekać na sygnał dźwiękowy. 3. Odczytać temperaturę. 4. Wyłączyć termometr, naciskając przycisk zasilania.

Ostrzeżenia

Przed pierwszym użyciem i po każdym kolejnym użyciu termometr należy wyczyścić wilgotną szmatką, nasączoną 70% alkoholem. Do czyszczenia wyświetlacza termometru używaj miękkiej, mokrej ściereczki. Nigdy nie zanurzaj termometru w wodzie lub innym płynie. Nie używaj innych niezalecanych metod do czyszczenia termometru. Nie dopuścić, aby do termometru dostała się woda lub inne płyny. Termometr to nie zabawka; należy przechowywać go w bezpiecznym miejscu, poza zasięgiem dzieci. Przy pomiarze temperatury nigdy nie należy zostawiać dziecka samego. W razie wątpliwości lub podwyższonej temperatury należy zwrócić się do lekarza. Termometr szybko mierzy temperaturę ciała w zakresie od 32 °C do 42 °C (tolerancja +0,2 °C). Termometr musi być przechowywany w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu i nie może być narażony na działanie źródeł ciepła lub bezpośrednie promieniowanie słoneczne (maksymalny dopuszczalny zakres temperatury przechowywania wynosi od –25 °C do +55 °C). Silne pola elektromagnetyczne mogą spowodować wadliwe działanie termometru.

Dystrybutor

Dr. Max Sp. z o.o.,
ul. Krzemieniecka 60 a,
54-613 Wrocław

Producent

Famidoc Technology Co., Ltd.
No.212 Yilong Road, Hexi Industrial Zone, Jinxia, Changan Town,
Dongguan, Guangdong Province, China

Typ produktu

Wyrób medyczny

Linia produktów


Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.