Tołpa Dermo Intima, chusteczka do higieny intymnej, ochrona przed infekcjami, 8 sztuk

Marka: TOŁPA

Produkt nie jest jeszcze dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znamy dokładnej daty jego dostarczenia do magazynu

13,40

O produkcie

100037644

Chusteczki do higieny intymnej chronią przed infekcjami, delikatnie oczyszczają, odświeżają i pielęgnują.

Właściwości

Tołpa Dermo Intima chusteczki do higieny intymnej to uzupełnienie codziennych zabiegów higienicznych okolic intymnych. Delikatnie oczyszcza, odświeża i pielęgnuje. Chroni przed infekcjami na co dzień, w sytuacjach stresowych czy podczas menstruacji. Przywraca fizjologiczne pH. Chroni i utrzymuje równowagę miejsc intymnych, nie naruszając naturalnej bariery ochronnej. Eliminuje dyskomfort, uczucie pieczenia i swędzenia. Regeneruje mikrouszkodzenia i otarcia. Jest przeznaczona do stosowania w domu i poza domem: w podróży, w pracy, po wysiłku fizycznym.

Właściwości:

  • oczyszczają,

  • odświeżają,

  • pielęgnują

Skład INCI

Aqua, Glycerin, Sodium Lactate, Lactic Acid, Peat Extract, Panax Ginseng Root Extract, Chamomilla Recutita Flower Extract, Fucus Vesiculosus Extract, Equisetum Arvense Extract, Disodium Cocoamphodiacetate, Polysorbate 20, Propylene Glycol, Parfum, Phenoxyethanol, Benzyl Alcohol, Salicylic Acid, Sorbic Acid.

Jak stosować

Delikatnie przetrzyj chusteczką okolice intymne. Stosuj wyłącznie do użytku zewnętrznego. Zużytą chusteczkę wyrzuć do kosza na odpady zmieszane.

Przeznaczenie

  • w czasie obniżonej odporności okolic intymnych

  • menstruacja, kuracje antybiotykowe, sytuacje stresowe i życie w szybkim tempie

Pojemność

8 sztuk

Producent

Torf Corporation

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.