Tommee Tippee, pojemnik do przechowywania pokarmu, 4 sztuki

Dostępny
28,15

O produkcie

100015686

Pojemniki do przechowywania mleka Tommee Tippee Closer to Nature® służą do zbierania, odmierzania, podpisania i przechowywania odciągniętego mleka mamy.

Właściwości

Mleko matki, czyli Twoje złoto w płynie, możesz przechowywać w poręcznych pojemniczkach. Pojemniki do przechowywania mleka Closer to Nature® służą do zbierania, odmierzania, podpisania i przechowywania odciągniętego mleka mamy. Przydatne pojemniki do przechowywania mleka pasują do otworu butelek Closer tu Nature, z których możesz zebrać odciągnięte ręcznie lub laktatorem mleko. Poręczny zastaw 4 pojemników na mleko o wielkości 60 ml przechowuje i chroni twój pokarm. Mieści się w butelce marki Tommee Tippee więc można ściągać pokarm bezpośrednio do pojemniczka np. za pomocą Laktatora Tommee Tippee. Pojemniki można myć w zmywarce do naczyń, używać w kuchence mikrofalowej jak i przechowywać w zamrażalniku.

Producent

Mayborn Group Limited

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z wiedzą medyczną. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.