Topinulin, suplement diety, 50 tabletek

Produkt nie jest jeszcze dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znamy dokładnej daty jego dostarczenia do magazynu

13,46

O produkcie: Topinulin, suplement diety, 50 tabletek

100010546

Opis

TOPINULIN to suplement diety wspomagający prawidłowe funkcjonowanie jelit.

Właściwości

Suplement diety Topinulin dzięki zawartości w swoim składzie figowca pospolitego wspomaga wzrost korzystnej flory bakteryjnej w jelitach, pomaga w utrzymaniu równowagi mikrobiologicznej jelit i przyczynia się do utrzymania prawidłowego funkcjonowania jelit. Dodatkowo dzięki zawartości słonecznika bulwiastego przyczynia się do utrzymania prawidłowej wagi, korzystnie wpływa na system odpornościowy i wspomaga go przed działaniem szkodliwych czynników środowiska.

Tabela

Porcja 4 tabletek (porcja dzienna) zawiera:
sproszkowane bulwy topinamburu 1,72 g
ekstrakt z owoców figowca pospolitego 200 mg

Skład

sproszkowane bulwy topinamburu (słonecznika bulwiastego, Helianthus tuberosus L.), ekstrakt z owoców figowca pospolitego (Ficus carica L.), substancja przeciwzbrylająca (sole magnezowe kwasów tłuszczowych).

Jak stosować

Przeznaczony dla osób dorosłych. Zaleca się przyjmowanie 1 raz dziennie 4 tabletki przed jedzeniem popijając małą ilością płynu. Zaleca się 2-3 cykle po 20-30 dni. Odstęp między cyklami 2 tygodnie.

Ostrzeżenia

Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zrównoważony sposób żywienia i prowadzić zdrowy tryb życia.Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.W okresie ciąży i karmienia piersią decyzję o stosowaniu powinno się konsultować z lekarzem.

Waga

25 g

Producent

Farmapol

Typ produktu

Suplement diety

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.