Twistshake smoczek antykolkowy do butelki 0m+, 2 szt.

Produkt nie jest jeszcze dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znamy dokładnej daty jego dostarczenia do magazynu

13,39

O produkcie: Twistshake smoczek antykolkowy do butelki 0m+, 2 szt.

100046803

Opis

Twistshake smoczek antykolkowy do butelki 0m+, 2 szt. inspirowany jest kształtem piersi matki, dzięki czemu nie zaburza rytmu ssania dziecka i ułatwia przejście z karmienia piersią na karmienie butelką. Polecany dla niemowląt od 1. dnia życia.


Właściwości

  • Smoczek do butelki antykolkowej.
  • Przeznaczony dla niemowląt od 1. dnia życia.
  • Wykonany z miękkiego silikonu.
  • Specjalny otwór ułatwiający odprowadzanie nadmiaru powietrza.
  • Zapobiega rozwojowi kolki niemowlęcej.
  • Nie zawiera BPA.
  • 2 smoczki w zestawie.

Smoczek do butelki antykolkowej szwedzkiej marki Twistshake wyróżnia się miękką, elastyczną końcówką, która kształtem przypomina brodawkę sutkową matki. Takie rozwiązanie sprawia, że przejście z karmienia piersią na karmienie butelką ma spokojny i bezpieczny przebieg. Wyprofilowana konstrukcja smoczka nie zaburza rytmu ssania, a także rozwoju mowy u maluszka. Produkt wykonano z wysokiej jakości silikonu, wolnego od BPA.

Smoczek Twistshake wykończony jest specjalnym, lekko zaokrąglonym oparciem dla warg, dzięki któremu karmienie dziecka jest zbliżone do karmienia piersią. U nasady smoczka zaprojektowany został specjalny otwór, który odprowadza nadmiar powietrza i chroni przed przedostawaniem się go do żołądka dziecka. W ten sposób przepływ pokarmu jest równomierny, co w efekcie minimalizuje ryzyko wystąpienia kolki niemowlęcej. Stabilizator umieszczony u nasady smoczka gwarantuje stabilność oraz bezpieczeństwo podczas karmienia. W zestawie sprzedawane są 2 smoczki w rozmiarze S.


Skład

Opakowanie zawiera: 2 smoczki rozmiar: S (0+ m).

Przeznaczenie

0 m+

Dystrybutor

ORBICO Sp z o.o.
ul. Wołoska 5
02-675 Warszawa


Producent

Twistshake

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.