Urgo, antyseptyczny opatrunek w sprayu, 40 ml

Marka: URGO

Bardzo lekki, antyseptyczny opatrunek w spray'u do odkażania ran.

Dostępny
27,81

O produkcie: Urgo, antyseptyczny opatrunek w sprayu, 40 ml

100008139

Opis

URGO Opatrunek w sprayu - wodoodporna warstwa ochronna na rany powierzchniowe.

  • antyseptyczny
  • chroni
  • leczy

Jak stosować

Preparat należy aplikować na oczyszczoną i osuszoną ranę z odległości 5-10 cm. Pozostawić na 1 minutę do momentu powstania ochronnej powłoki. Należy stosować tak często jak to konieczne. Opatrunek ulega samoistnemu wchłonięciu.


Przeznaczenie

Produkt wskazany do stosowania na rany, otarcia i zadrapania. Idealnie utrzymuje się na ranach w trudno dostępnych miejscach, takich jak kolana i łokcie. 


Ostrzeżenia

Nie należy stosować na rany zakażone, rany głębokie, sączące się, takie jak oparzenia. Nie należy stosować w obrębie twarzy. Nie należy wdychać oparów. Po zastosowaniu może powodować mrowienie. Należy unikać kontaktu z oczami. Działa drażniąco na oczy. Nie stosować u dzieci poniżej 3 roku życia. W przypadku osób poniżej 16. roku życia produkt musi być aplikowany przez osobę dorosłą. W przypadku zatkania końcówki aplikatora przez utworzony film, należy go zdrapać w celu uzyskania lepszego rozpylania.

Pojemnik pod ciśnieniem. Ogrzanie grozi wybuchem. Przechowywać z dala od źródeł ciepła, iskrzenia, otwartego ognia, gorących powierzchni. Palenie wzbronione. Chronić przed światłem słonecznym. Nie stosować po upływie terminu ważności podanym na opakowaniu. Nie wystawiać na działanie temperatury powyżej 50˚C. Nie przekłuwać ani nie spalać, nawet po zużyciu. Nie rozpylać na otwartym ogniem lub innym źródłem zapłonu. Chronić przed dziećmi. Stosować w dobrze wentylowanym pomieszczeniu.


Przeciwwskazania

Ze względu na brak badań, stosowanie produktu u kobiet w ciąży i karmiących piersią nie jest zalecane.


Waga

Spray o pojemności 40 ml – 40 aplikacji


Dystrybutor

URGO Sp. z o.o., Al. Jerozolimskie 142 B, 02-305 Warszawa


Producent

Laboratoires URGO HEALTHCARE - 42, rue de Longvic – 21300 Chenôve - France


Typ produktu

Wyrób medyczny

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.