Uriage woda termalna, spray, 300 ml

Marka: URIAGE

Produkt nie jest jeszcze dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znamy dokładnej daty jego dostarczenia do magazynu

43,87

O produkcie: Uriage woda termalna, spray, 300 ml

100008924

Opis

Woda termalna Uriage

Skład INCI

Aqua, Nitrogen.

Jak stosować

Aby zwiększyć działanie jedynej izotocznej Wody Termalnej Uriage, nie ma potrzeby osuszania skóry po aplikacji. Po prostu zostaw ją do naturalnego wchłonięcia, a by zapewnić skórze najlepszy efekt działania soli mineralnych. 

Przeznaczenie

Wyjątkowa pielęgnacja skóry od 25 lat

Naturalnie czysta Woda Termalna Uriage od wieków płynie w sercu Alp Francuskich. Podczas długiej podróży przez krystalicznie czyste warstwy skalne, nasyca się pierwiastkami śladowymi i minerałami, stając się najbardziej aktywną wodą termalną, czerpaną bezpośrednio ze źródła. Woda wzmacniając barierę skórną, zapobiega odwodnieniu skóry i chroni ją przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi. 

Od 1877 roku, kiedy została uznana za dobro publiczne przez Francuską Narodową Akademię Medyczną, jest stosowana w Centrum Termalnym Uriage do kuracji leczniczych licznych schorzeń dermatologicznych, reumatologicznych i otolaryngologicznych. 


Pojemność

300 ml

Uwagi

Pojemnik pod ciśnieniem. Chronić przed promieniowaniem słonecznych. Nie wystawiać na działanie temperatury powyżej 50C i trzymać z dala od źródeł ognia. Nie przekłuwać, nie spalać, nawet po zużyciu. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. 

Seria

Woda termalna Uriage

Dystrybutor

Bio-Profil Polska Sp. z o.o.

Producent

Laboratories Dermatologiques d'Uriage

Typ produktu

Kosmetyk

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.