VACO Środek do bezpiecznego usuwania kleszczy 2 w 1, 1 sztuka

Marka: VACO

Środek przeznaczony do bezpiecznego oraz łatwego usuwania kleszczy.

Produkt nie jest jeszcze dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znamy dokładnej daty jego dostarczenia do magazynu

15,25

O produkcie: VACO Środek do bezpiecznego usuwania kleszczy 2 w 1, 1 sztuka

100010545

Opis

VACO Środek do bezpiecznego usuwania kleszczy 2 w 1, 1 sztuka jest wyrobem medycznym stworzonym na potrzeby usuwania kleszczy z ciała człowieka. Obejmuje nietoksyczny gaz kriogeniczny zamrażający owada oraz dostosowaną pęsetę.


Właściwości

  • Łatwe usuwanie kleszczy.
  • Bezpieczne rozwiązanie do samodzielnego stosowania w warunkach domowych.
  • Ochrona przed przenoszeniem chorób odkleszczowych.
  • Wygodna postać sprayu kriogenicznego.
  • Odpowiednio wyprofilowana pęseta przeznaczona do usuwania kleszczy.
  • Do usuwania kleszczy również u zwierząt domowych.
  • Natychmiastowe działanie.
  • Bezbolesny sposób na ukąszenia.

Środek do bezpiecznego usuwania kleszczy 2 w 1, 1 sztuka to szybki i wygodny sposób na ukąszenia tych owadów. Pozwala na natychmiastowe unieszkodliwienie i usunięcie. W zestawie znajduje się specjalny nietoksyczny, a więc bezpieczny dla człowieka gaz kriogeniczny. Ma on postać wygodnego aerozolu, który można łatwo skierować na kleszcza. W pudełku znajdują się również odpowiednie szczypce o wyprofilowanym kształcie, ułatwiające chwycenie kleszcza i wyciągnięcie go z ciała.

Zaletą gazu kriogenicznego jest zdolność do zamrożenia kleszcza. Dzięki temu zagrożenie w czasie usuwania owada znika, a to przekłada się również na mniejsze ryzyko wystąpienia chorób przenoszonych przez ukąszenia kleszczy. Możliwość miejscowego zastosowania gazu oraz jego nietoksyczny charakter czynią z preparatu bezpieczny i bezbolesny sposób na usuwanie kleszczy zarówno u dzieci, jak i u dorosłych. Po zamrożeniu wystarczy kleszcza wyjąć dołączoną do opakowania pęsetą.


Jak stosować

Przyłóż wylot rurki aerozolu do kleszcza na skórze. Naciskaj główkę aerozolu do oporu, aby zamrozić roztocze. Jeżeli kleszcz nadal próbuje się poruszać, powtórz powyższe czynności.

Pamiętaj!
Możesz zaaplikować na skórę maksymalnie trzy dawki produktu. Zamrożonego kleszcza usuń ze skóry – posłuż się dołączoną do opakowania pęsetą. Po zabiegu zdezynfekuj miejsce ukąszenia oraz umyj ręce w ciepłej wodzie.


Przeznaczenie

ukąszenia owadów

Ostrzeżenia

Brak jest również zgłaszanych działań niepożądanych związanych ze stosowaniem tego typu wyrobów opartych w swoim składzie na składnikach takich jak w wyrobie VACO środek do bezpiecznego usuwania kleszczy i używanych zgodnie z ich przeznaczeniem.

Dystrybutor

VACO RETAIL SP. Z O.O.

Producent

VACO RETAIL Sp.z.o.o.,
ul. Gen. Jana Henryka Dąbrowskiego 44,
50-457 Wrocław,


Typ produktu

Wyrób medyczny

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.