Verbascon Zatoki, suplement diety, 30 tabletek powlekanych

Suplement diety, zawiera ekstrakt z ziela Andrographis paniculata.

Dostępny
16,39
Maksymalna dozwolona ilość: 1 szt.

Klienci kupili również

O produkcie: Verbascon Zatoki, suplement diety, 30 tabletek powlekanych

100014569

Opis

Kompozycja preparatu oparta jest o działanie składników pochodzenia naturalnego, takich jak ekstrakt z ziela Andrographis paniculata, który wspiera mechanizmy obronne organizmu zwłaszcza na poziomie górnych dróg oddechowych. Unikalny kompleks Sinuplant zawiera ekstrakty roślinne o działaniu łagodzącym górne drogi oddechowe.

Właściwości

Suplement diety Verbascon Zatoki zawiera unikalny kompleks Sinuplant – ekstrakty roślinne o działaniu łagodzącym dolegliwości ze strony górnych dróg oddechowych. Właściwości czarnego bzu, dziewanny drobnokwiatowej, werbeny pospolitej, korzenia pelargonii afrykańskiej oraz kwiatu pierwiosnka lekarskiego uzupełniają się wzajemnie i potęgują dobroczynne działanie preparatu. Jego skład jest uzupełniony ekstraktem z ziela Andrographis paniculata, który wykazuje właściwości wspomagające mechanizmy obronne organizmu.

Verbascon Zatoki to preparat przeznaczony dla osób dorosłych i dzieci powyżej 6. r.ż. W każdej tabletce znajdują się naturalne ekstrakty, które pozwalają na wsparcie organizmu podczas infekcji. Suplement diety rekomendowany jest jako wsparcie górnych dróg oddechowych oraz zatok, szczególnie w okresie zwiększonego zachorowania na sezonowe infekcje wirusowe.

Jak działa Verbascon Zatoki?

Działanie suplementu Verbascon Zatoki bazuje na właściwościach składników pochodzenia naturalnego. Andrographis paniculata wykazuje działanie przeciwwirusowe, przeciwzapalne, przeciwbakteryjne, a także przeciwbólowe. Ekstrakty wchodzące w skład kompleksu Sinuplant wykazują działanie synergistyczne i łagodzą objawy związane z infekcjami górnych dróg oddechowych.

Jak stosować Verbascon Zatoki?

Verbascon Zatoki ma postać wygodnych do połknięcia tabletek. W ciągu dnia zaleca się przyjęcie od 1 do 2 tabletek, podzielonych na 1–2 dawki. Suplement diety należy połknąć, popijając odpowiednią ilością wody. Preparat można przyjąć niezależenie od posiłku.

Jakie są przeciwwskazania do stosowania Verbascon Zatoki?

Ten suplement diety nie jest zalecany dla małych dzieci oraz kobiet w ciąży i karmiących piersią. Również osoby uczulone na którykolwiek składnik preparatu powinny zrezygnować z jego przyjmowania. Środka Verbascon Zatoki nie należy łączyć z innymi suplementami o zbliżonym składzie.


Tabela

Zawartość substancji aktywnych 1 tabletka 2 tabletki
Ekstrakt z ziela Andrographis paniculata 20 mg 40 mg
Kompleks Sinuplant Ekstrakt z kwiatu dziewanny drobnokwiatowej 40 mg 80 mg
Ekstrakt z kwiatu czarnego bzu 40 mg 80 mg
Ekstrakt z kwiatu werbeny pospolitej 40 mg 80 mg
Ekstrakt z korzenia pelargonii afrykańskiej
w tym taniny
20 mg
0,9 mg
40 mg
1,8 mg
Ekstrakt z kwiatu pierwiosnka lekarskiego 20 mg 40 mg

Skład

Składniki: substancje wypełniające: celuloza, sorbitole; ekstrakt z kwiatu dziewanny drobnokwiatowej (Verbascum thapsus L.); ekstrakt z kwiatu bzu czarnego (Sambucus nigra L.); ekstrakt z ziela werbeny pospolitej (Verbena officinalis L.); ekstrakt z korzenia pelargonii afrykańskiej (Pelargonium sidoides DC.); ekstrakt z ziela Andrographis paniculata (Andrographis paniculata Wall ex. Nees); ekstrakt z kwiatu pierwiosnka lekarskiego (Primula Officinalis L.); substancje zagęszczające: hydroksypropylometyloceluloza, hydroksypropyloceluloza; substancja wypełniająca: talk; średniołańcuchowe kwasy tłuszczowe; barwniki: dwutlenek tytanu, tlenki i wodorotlenki żelaza, błękit brylantowy FCF, indygotyna; substancje przeciwzbrylające: glikol polietylenowy, poliwinylopirolidon.

Jak stosować

Tabletkę należy połknąć i popić wodą.

Dzienne spożycie

Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia:
Dorośli: zaleca się spożywać 1 tabletkę 1-2 razy dziennie.

Przeznaczenie

Produkt przeznaczony dla dorosłych i dzieci powyżej 6 roku życia.

Ostrzeżenia

Nie zaleca się stosowania produktu przez kobiety w ciąży oraz karmiące piersią.
Zróżnicowana dieta i zdrowy tryb życia są istotne dla zachowania zdrowia.

Waga

Masa netto: 21,6 g (30 tabletek po 0,72 g)

Producent

Polski Lek S.A.

Typ produktu

Suplement diety

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.