Vichy Aminexil, Dercos Clinical, kuracja dla mężczyzn, 21 x 6 ml

Marka: VICHY
Dostępny
194,68
Maksymalna dozwolona ilość: 1 szt.

O produkcie

100033432

Intensywna kuracja przeciw wypadaniu włosów dla mężczyzn.

Właściwości

Zawarte składniki stymulują mikrokrążenie, przytwierdzają korzeń włosa i odbudowują łodygę. W efekcie włosy stają się mocniejsze i pogrubione i zagęszczone. 

Skład INCI

Aqua, Alcohol Denat, Diaminopyrimidine Oxide, Arginine, Citric Acid, PEG-40, Hydrogenated Castor Oil, Safflower Glucoside, Parfum.

Jak stosować

Intensywna kuracja: 1 ampułka dziennie przez 6 tygodni. Stosować na mokrą lub suchą skórę głowy. Kuracja podtrzymująca: 3 ampułki na tydzień.
1. Nie zdejmuj, ani nie przebijają zamknięcia ampułki. Umieść aplikator pionowo na ampułce. Dokręcaj aplikator do chwili zablokowania. Nie usuwaj metalowej końcówki z aplikatora.
2. Naciśnij membranę by preparat wypłynął z aplikatora. Jeśli preparat wypływa zbyt wolno: wstrząśnij. Jeżeli wypływa zbyt szybko: dokręć aplikator
3. Nakładaj preparat pasmo po paśmie u nasady włosów masując skórę głowy ruchem zygzakowatym. Nie spłukiwać produktu po aplikacji.
4. Zwilż skórę głowy i uciskaj głowę pionowym ruchem rąk.
Przepłukuj aplikator po każdym użyciu.

Przeznaczenie

 Dla mężczyzn mających problemy z wypadającymi włosami.

Ostrzeżenia

Wyłącznie do użytku zewnętrznego. Nie połykać. Unikać kontaktu z oczami. W przypadku dostania się preparatu do oczu, natychmiast przepłukać je wodą.

Pojemność

21 x 6 ml netto

Dystrybutor

L’Oréal Polska Sp. z o.o.
ul. Daniszewska 4
03 230 Warszawa

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.