Vigalex D3 Caps, 4000 j.m., 60 kapsułek miękkich

Dostępny
22,21

O produkcie: Vigalex D3 Caps, 4000 j.m., 60 kapsułek miękkich

100052430

Opis

Vigalex D3 Caps 4000 j.m. 60 kapsułek miękkich to preparat przeznaczony dla zdrowych osób dorosłych do 75 roku życia jako uzupełnienie diety w witaminę D.


Właściwości

  • Witamina D3 w dawce 4000 j.m..
  • Łatwa do połknięcia kapsułka miękka.
  • Tylko 1 tabletka dziennie.
  • Suplement diety.

Witamina D zawarta w suplemencie diety Vigalex D3 Caps pomaga w prawidłowym wchłanianiu wapnia i fosforu, w utrzymaniu zdrowych kości i zębów oraz utrzymaniu prawidłowego poziomu wapnia we krwi. Dodatkowo witamina D3 jest składnikiem, który wspiera prawidłowe funkcjonowanie układu odpornościowego i mięśni.


Tabela

Składniki 1 kapsułka %RWS*
Witamina D 100,0 µg (4000 j.m.) 2000%

*RWS - Referencyjna Wartość Spożycia


Skład

Składniki: olej lniany, otoczka kapsułki (żelatyna wołowa, substancja utrzymująca wilgoć - glicerol), cholekalcyferol pozyskiwany z lanoliny (witamina D).


Jak stosować

Przyjmować jedną kapsułkę, po posiłku, popić wodą.


Dzienne spożycie

Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia: 1 kapsułka.


Przeznaczenie

Suplement diety przeznaczony dla zdrowych osób dorosłych powyżej 75. roku życia.


Ostrzeżenia

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

U osób w podeszłym wieku witaminę D należy zażywać przez cały rok z uwagi na gorszą skuteczność wytwarzania tej witaminy w skórze

Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników preparatu

Kobiety w ciąży i karmiące piersią powinny przyjmować witaminę D po konsultacji z lekarzem. Należy prowadzić zdrowy tryb życia i stosować zróżnicowaną dietę dostarczającą organizmowi wystarczającą ilość składników odżywczych.

Przechowywanie

Suplement diety powinien być przechowywany w miejscu suchym, w pomieszczeniu o temperaturze pokojowej do 25°C, w sposób niedostępny dla małych dzieci.


Producent

BIOFARM® Sp. z o. o.,
ul. Wałbrzyska 13,
60 – 198 Poznań,
Polska


Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.