Viscoplast, opatrunek włókninowy z warstwą chłonną, 5 x 7,2 cm, 5 sztuk

6,17
Darmowa dostawa od 200,00 zł

O produkcie

100010279

Viscoplast Opatrunek włókninowy z warstwą chłonną 5x7,2 cm, rozmiar warstwy chłonnej 2,5x3,8 cm, 5 sztuk.

Producent

3M

Przeznaczenie

Idealny opatrunek na otarcia, skaleczenia, rany szarpane i cięte, sprawdza się doskonale jako opatrunek na oparzenia powierzchniowe, po operacjach i zabiegach.

Właściwości

  • Opatrunek włókninowy zapewnia absorpcję, dla ran bez znacznego krwawienia i wysięku, dlatego świetnie sprawdza się jako opatrunek na skaleczenia, otarcia i rozcięcia. Jest oddychający, wysoce przepuszczalny dla pary wodnej i zapobiega maceracji naskórka.
  • Opatrunek włókninowy ma rozmiar 5x7,2 cm. Rozmiar warstwy chłonnej to ozmiar warstwy chłonnej 2,5 x 3,8 cm. Wykonany z delikatnego materiału, może być używany przez alergików i osoby o skórze bardzo wrażliwej, skłonnej do podrażnień. Jest hipoalergiczny.
  • Plaster włókninowy z warstwą chłonną jest idealny do skutecznego zabezpieczenia rany przed brudem.
  • Opatrunek jest delikatny, przyjemny dla skóry i elastyczny. Dopasowuje się do kształtu ciała i zapewnia pzyleganie podczas ruchu.
  • Nie podrażnia rany i nie pozostawia kleju na skórze. Znacznie ogranicza ryzyko infekcji oraz wspiera i skraca proces leczenia.
  • Dostępny także w rozmiarach: 10 x 15 cm, 10x 20 cm, 10 x 10 cm, 6 x 10 cm, 5 x 7,2 cm
  • Do stosowania na skórę.

Viscoplast Opatrunek włókninowy z warstwą chłonną 5x7,2 cm, rozmiar warstwy chłonnej 2,5x3,8 cm, 5 sztuk.


Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z wiedzą medyczną. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.