Viscoplast Tegaderm + Pad, opatrunek wododporny 6 cm x 10 cm, 3 sztuki

65,90
Darmowa dostawa od 200,00 zł

O produkcie

100016642

Viscoplast Tegaderm+Pad Wodoodporny Opatrunek z warstwą chłonną. Sterylny opatrunek wykonany z oddychającej folii poliuretanowej z warstwą chłonną.

Producent

3M Poland Sp. z o.o.
al. Katowicka 117, Kajetany
05-830 Nadarzyn

Przeznaczenie

Do stosowania na skórę.

Skład

Klej akrylowy, warstwa chłonna.

Jak stosować

Opatrunek jest całkowicie wodoodporny. Można się w nim kąpać (prysznic, basen). Nie powoduje maceracji naskórka. Chroni przed brudem i bakteriami, dzięki czemu ogranicza ryzyko infekcji i skraca proces leczenia. Nie przywiera i zabezpiecza ranę nawet do 4 dni.

Waga

Rozmiar opatrunku to 6 cm x 10 cm, a rozmiar warstwy chłonnej to 2,5 cm x 6 cm. 3 sztuki.

Właściwości

Wodoszczelny Opatrunek Viscoplast Tegaderm+Pad z warstwą chłonną do opatrywania skaleczeń i otarć skóry. Świetnie sprawdza się jako opatrunek ran szarpanych i ciętych, opatrunek oparzeń powierzchniowych, ran pooperacyjnych, ran po zabiegach, ran przewlekłych, przy wkłuciach. Idealny do stosowania w domu, w miejscu zdarzenia i podczas leczenia.

Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z wiedzą medyczną. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.