Visiomed ZAPX VMX100, grzebień elektroniczny na wszy i gnidy

Elektroniczny grzebień do wyczesywania wszy u dzieci i dorosłych.

Produkt nie jest jeszcze dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znamy dokładnej daty jego dostarczenia do magazynu

100,39

O produkcie: Visiomed ZAPX VMX100, grzebień elektroniczny na wszy i gnidy

100013661

Opis

Grzebień elektroniczny przeciwko wszom i gnidom.

Właściwości

Grzebień elektroniczny przeciwko wszom ZAPX VM-X100 to doskonały produkt do walki z pasożytami. Walka z wszami u dzieci i u dorosłych nie jest łatwa. Tradycyjne metody leczenia są zazwyczaj skuteczne, ale dość problematyczne i nieprzyjemne zarówno dla dzieci jak i dla rodziców.Bezpieczny.
Grzebień ZAPX VM-X100 to specjalne elektroniczne urządzenie. Jest to doskonała alternatywa dla kremów, szamponów i innych preparatów owadobójczych. Grzebień elektroniczny ZAPX VM-X100 to specjalnie zaprojektowane urządzenie do walki z pasożytami zarówno u dzieci jak i u dorosłych. Jest to metoda całkiem bezbolesna i bardzo skuteczna. Dzięki specjalnie zaprojektowanym zębom grzebienia łatwo i szybko pozbędziesz się niechcianych gości. Między zębami grzebienia wytwarza się napięcie elektryczne, które paraliżuje owady, ale jest nieodczuwalne przez człowieka.

Grzebień niszczy również pasożytnicze larwy i gnidy. Grzebień jest przeznaczony do wielokrotnego użytku, można go używać tak często jak jest to konieczne. Po każdym użyciu należy zdezynfekować grzebień. Nie wolno używać grzebienia ZAPX VM-X100 na mokre włosy.Zasilany bateryjnie.
Grzebień jest zasilany baterią AAA.

Jak stosować

1. Przesuń przycisk ON/OFF w górę. Brzęczący dźwięk oznacza, że grzebień działa i jest gotowy do pracy.
2. Przytrzymaj grzebień pod kątem 45° do głowy. Czarne zakończenia na zębach grzebienia muszą być zwrócone w stronę skóry głowy. Wszy zazwyczaj znajdują się w cieplejszych częściach głowy: za uszami i tuż nad karkiem.
3. Powoli przesuwaj grzebień wzdłuż włosów, pasmo po paśmie, aby uzyskać jak najlepszy efekt. Włosy można czesać od nasady głowy ku końcówkom lub odwrotnie, zachowując kąt 45°.
4. Za każdym razem, gdy wesz zostanie zniszczona, brzęczący dźwięk na chwilę ustaje. Jeśli dźwięk nie pojawi się po 5 sekundach, usuń z grzebienia złapane wszy za po-mocą małej szczoteczki dołączonej do urządzenia. Podczas czesania zwarcia powstałe w wyniku zetknięcia sąsiadujących zębów grzebienia mogą również prowadzić do wyciszenia urządzenia.
5. Dokładnie przeczesz włosy na całej ich długości, zwłaszcza przy skórze głowy.Upewnij się, że wszystkie wszy zostały zniszczone, a gnidy usunięte.
6. Możesz używać grzebienia ZAP’X tak często, jak jest to konieczne.
7. Po wyczesaniu włosów zaleca się użycie środków odstraszających pasożyty, aby uniknąć ponownego zakażenia, zwłaszcza jeśli dziecko ma częsty kontakt z innymi dziećmi.
8. Jeśli zakażenie pasożytami jest w stanie zaawansowanym, zaleca się częste użycie grzebienia ZAP’X, najlepiej wieczorem przed snem.

Przeznaczenie

Grzebień ZAPX VM-X100 to urządzenie zaprojektowane do walki z pasożytami zarówno u dzieci jak i u dorosłych.

Dystrybutor

VERUM TOMASZ OLEJNICZAK

Producent

Visiomed

Typ produktu

Wyrób medyczny

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.