Cheers VIT D3+ K2 , suplement diety, 60 kapsułek

Dostępny
67,15

O produkcie: Cheers VIT D3+ K2 , suplement diety, 60 kapsułek

100050115

Opis

Cheers VIT D3+ K2 , suplement diety, 60 kapsułek to preparat zawierający aktywny biologicznie kompleks witamin D3 i K2.


Właściwości

Składniki preparatu:

  • wspierają prawidłowy rozwój kości,
  • wspomagają pracę mięśni,
  • wpływają korzystnie na układ odpornościowy,
  • wspierają wchłanianie wapnia i fosforu.*

Nasz suplement zawiera te dwie ważne witaminy, ponieważ tylko przyjmując je razem możesz w pełni wykorzystać potencjał ich działania. *Witamina D3 zwiększa wchłanianie wapnia z pożywienia, jednak to nie wszystko, co jest konieczne, by cieszyć się mocnymi i zdrowymi kośćmi. Dopiero witamina K2 pozwala na odpowiednią dystrybucję wapnia w organizmie. Aktywuje białka produkowane przez witaminę D3 i zapewnia transport wapnia do kości i zębów. Zapobiega także tzw. paradoksowi wapnia, który występuje gdy spożywamy odpowiednią jego ilość, jednak pozbawiony aktywacji białek trafia do naczyń krwionośnych, tworząc płytkę miażdzycową.

Przygotowując skład naszego suplementu D3+K2 zadbaliśmy, by zawierał optymalne proporcje tych dwóch wyjątkowych witamin, pozwalając na jak najlepsze wykorzystanie ich synergicznego działania. Dbając o najwyższą jakość, bezpieczeństwo i skuteczność naszego produktu, wykorzystujemy opatentowane formuły Vita-algae D® oraz VitaMK7®.


Tabela

1 kapsułka zawiera:

witamina D - Vita-algae D®-D 50,00 μg = 2000 IU (1000%)*,

witamina K - VitaMK7® 100,00 μg (133%)*

*% RWS - Referencyjna Wartość Spożycia.


Skład

Składniki: Ekstrakt z otrębów ryżowych; otoczka kapsułki — hydroksypropylometyloceluloza; menachinon-7 (Witamina K — K2VITAL), cholekalcyferol (witamina D - Vita-algae D-D).


 


Jak stosować

Doustnie, popić około 300 ml wody, najlepiej podczas posiłku. 


Dzienne spożycie

Zalecana dzienna porcja do spożycia:1 kapsułka.


Ostrzeżenia

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Preparat nie jest przeznaczony dla dzieci, kobiet w ciąży oraz karmiących. Produkt nie powinien być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety ani zdrowego stylu życia. Zrównoważona dieta i zdrowy tryb życia są ważne.


Waga

Masa netto: 43,2 g


Dystrybutor

EffectivePharm


Producent

EWMAR NESS


Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.