Vitammy Pearl +, szczoteczka do zębów soniczna, 1 sztuka

Marka: VITAMMY

Szczoteczka do zębów soniczna, do utrzymywania higieny jamy ustnej.

Dostępny
198,50

O produkcie: Vitammy Pearl +, szczoteczka do zębów soniczna, 1 sztuka

100010519

Opis

Szczoteczka soniczna VITAMMY Pearl + to szczoteczka polecana każdemu przykładającemu wagę do efektywnej i systematycznej higieny jamy ustnej.

Właściwości

Szczoteczka soniczna Vitammy Pearl + powstała z myślą o komfortowym szczotkowaniu zębów przy minimalnym wysiłku. Wystarczy, że uruchomisz wybrany tryb, a urządzenie wykona całą pracę. Za pomocą ruchów pulsacyjno-wymiatających delikatnie usunie zabrudzenia i przebarwienia, nie uszkadzając szkliwa ani dziąseł. Następnie po 2 minutach automatycznie się wyłączy. Dla jeszcze większej wygody w produkcje zastosowano obudowę redukującą drgania. Zadbano również o odpowiednie wyciszenie pracy szczoteczki, dzięki czemu urządzenie emituje dźwięk poniżej 65 dB.

Szczoteczkę Vitammy Pearl + wyposażono w 2 wymienne główki wykonane z włókien Dupont z zaokrąglonymi końcami. Ich unikatowy kształt, miękkie elementy masujące i kołnierz do czyszczenia języka pomagają w odpowiedni sposób dbać o dobrą kondycję zębów i dziąseł.

Produkt ładnie się prezentuje i jest bardzo wytrzymały. Nie wymaga konserwacji. Może być wielokrotnie moczony i zalewany. Nawet po długim czasie używania zachowuje nienaganny wygląd i doskonale spełnia swoją rolę.

Jak dbać o higienę jamy ustnej? Ze szczoteczką Vitammy Pearl + to proste. Wystarczy dopasować rodzaj wykonywanych zabiegów higienicznych do oczekiwanych efektów. Produkt ma 3 tryby szczotkowania:

  • standardowy — odpowiedni do dokładnego czyszczenia zębów i dziąseł;
  • wybielający — przeznaczony do wybielania dzięki bardzo szybkim drganiom szczoteczki (41 000 drgań/min) i największej energii cieczy;
  • masaż — pozwala na delikatną stymulację dziąseł.

Urządzenie Vitammy Pearl + jest zasilane wydajnym akumulatorem litowo-janowym, przyjaznym środowisku. Baterię ładuje się za pomocą dołączonej ładowarki indukcyjnej. Jedno naładowanie wystarcza na ok. 45 dni szczotkowania. Co więcej, do szczoteczki dołączono praktyczne etui przydatne w czasie przechowywania i transportowania. Umożliwia higieniczne i bezpieczne przewożenie urządzenia w każdych okolicznościach.

Kiedy stosować Vitammy Pearl +?

Sięgnij po Vitammy Pearl +, jeśli poszukujesz odpowiedzi na pytanie „jak myć zęby?”. Urządzenie ma funkcję odliczania 4 etapów szczotkowania po 30 sekund, aby w odpowiedni sposób dbać o higienę jamy ustnej. Ponadto produkt doskonale sprawdza się przy czyszczeniu aparatów nazębnych, ortodontycznych, koron i mostów.

Jak długo można stosować Vitammy Pearl +?

Możesz stosować urządzenie Vitammy Pearl + tak długo, jak potrzebujesz.

Czy stosowanie Vitammy Pearl + w ciąży jest bezpieczne?

Nie ma informacji dotyczących przeciwwskazań do stosowania szczoteczki sonicznej przez kobiety w ciąży.


Tabela

Kod Dostawcy VITAMMY TB9051+TC
Marka VITAMMY
Zasilanie Akumulator
Skład zestawu 1 szczoteczka, 2 końcówki, 1 ładowarka indukcyjna, 1 etui
Dodatkowe akcesoria etui podróżne
Rodzaj szczoteczki soniczna
Ilość drgań / ruchów na minutę 82.000
Gwarancja 2 lata
Czas pracy 45 dni na jednym ładowaniuDystrybutor

NOVAMED SP. Z O.O.

Producent

Novamed

Typ produktu

Wyrób medyczny

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.