Vitammy Smile, szczoteczka soniczna, lew

Marka: VITAMMY
Dostępny
42,62

O produkcie: Vitammy Smile, szczoteczka soniczna, lew

100010693

Opis

Szczoteczka soniczna dla dzieci, której cudne kolory i bajkowe rysunki zmotywują do codziennej higieny.

Właściwości

Vitammy Smile to szczoteczka soniczna dla dzieci. Ma małą główkę i atrakcyjny design. Nadruk z lewkiem zaprojektowała Marta Bielicka – polska ilustratorka książeczek dla dzieci. Ze względu na zastosowaną technologię soniczną szczoteczka dla zębów zapewnia efektywne czyszczenie zębów, ograniczając do minimum ryzyko próchnicy zębów. Miękkie włókna zaokrąglonej szczoteczki przenoszą pulsacje o wysokiej częstotliwości, tworząc tzw. mikro wymiatanie. Zapewniają skuteczne oczyszczanie zębów i ochronę dziąseł przed stanami zapalnymi. W rezultacie zęby dziecka są dokładnie wyszczotkowane, a dziąsła wymasowane. Szczoteczka pracuje w dwóch trybach: normalnym (10000-14000 VPM) i delikatnym (8000-12000 VPM). Dzięki temu dziecko może dostosować intensywność mycia zębów do własnych potrzeb i stopniowo uczyć się obsługi szczoteczki sonicznej.

Czym charakteryzuje się szczoteczka soniczna Vitammy Smile?

Szczoteczka soniczna charakteryzuje się solidnym wykonaniem z wysokiej jakości materiałów. Wodoodporny plastik, z którego wykonana jest szczoteczka soniczna, jest materiałem szybkoschnącym i nieporowatym, a przez to bardzo higienicznym i bezpiecznym. Szczoteczka soniczna jest lekka oraz poręczna. Jej wymiary i nasadka ochronna pozwalają na łatwy i bezpieczny transport, nie zajmując dużo miejsca w bagażu. Ponadto do szczoteczki dołączone jest metalowe etui / pudełeczko ze ślicznym, bajkowym wzorem, co pozwala spakować szczoteczkę i pastę, tak by dziecko miało je zawsze przy sobie.

Szczoteczka odpowiednia do podróży

Dodatkowym atutem szczoteczki sonicznej dla dzieci Vitammy jest ochronna nasadka, dzięki której dziecko może higienicznie spakować szczoteczkę do plecaka i zabrać ze sobą do przedszkola czy szkoły. Etui na szczoteczkę mieści dodatkowo pastę do zębów, co pozwala na wyposażenie malucha w kompletny zestaw do mycia zębów. Szczoteczka zasilana jest bateriami, można je wymienić w każdej chwili – bez względu na to, czy jest się w domu, czy w podróży.

Szczoteczka soniczna Vitammy Smile – jak często wymieniać końcówkę?

Szczoteczka Vitammy Smile nie jest jednorazowa i można korzystać z niej do momentu, gdy dziecko będzie potrzebować pełnowymiarowej szczoteczki sonicznej. W standardowym wyposażeniu szczoteczki Vitammy SMILE dla dzieci są dwie miękkie, niepodrażniające dziąseł końcówki. Powinny być regularnie wymieniane co 2-3 miesiące, a także po każdej infekcji górnych dróg oddechowych dziecka. Zapewnia to higieniczne warunki użytkowania akcesorium, chroniąc przed ekspozycją na szkodliwe dla zdrowia patogeny. Dzięki temu końcówki gwarantują również stałą dokładność mycia zębów.

Szczoteczka soniczna Vitammy Smile – jak o nią dbać?

Aby szczoteczka soniczna Vitammy Smile służyła dziecku bez zarzutów, należy odpowiednio dbać o akcesorium. Poza regularną wymianą końcówek warto zwrócić również uwagę na regularne czyszczenie samej szczoteczki. Jej główkę i włosie należy przepłukać po każdym użyciu i wycierać wilgotną ściereczką. W razie potrzeby główkę szczoteczki można także dezynfekować za pomocą specjalnego środka do czyszczenia szczoteczek sonicznych – tego rodzaju preparaty usuwają nawet do 99% bakterii namnażających się na powierzchni akcesorium. Raz w tygodniu gruntowanie wyczyść szczoteczkę soniczną: zdejmij jej główkę, wypłucz obie części w ciepłej wodzie, a następnie przetrzyj je zwilżonym płatkiem kosmetycznym. Uważaj na to, by nie uszkodzić uszczelki szczoteczki.

Szczoteczka soniczna Vitammy Smile – od którego roku życia?

Konstrukcja szczoteczki Vitammy Smile pozwala na proste i niewymagające wysiłku uruchomienie szczoteczki przez małe rączki trzylatka. Dzięki temu uczy samodzielnego mycia zębów dzieci od jak najmłodszego wieku. Atrakcyjny wzór szczoteczki z lewkiem dodatkowo zachęca maluchy do codziennej higieny jamy ustnej. Wielkość główki szczoteczki i układ jej miękkiego włosia dostosowano do potrzeb dzieci powyżej 3. roku życia. Nie podrażniają one delikatnych dziąseł, a zarazem dokładnie czyszczą zęby mleczne. Ergonomiczna rączka zapewnia pewny chwyt i wygodę użytkowania.


Tabela

Kod Dostawcy VITAMMY TB8041L
Kolor lew
Marka VITAMMY
Zasilanie Baterie
Skład zestawu 1 x szczoteczka soniczna VITAMMY SMILE, 2 x końcówki VITAMMY SMILE, 1 x bateria AAA, 1 x nasadka ochronna na szczoteczkę, 1 x metalowe etui na szczoteczkę i pastę, 1 x gwarancja na 2 lata, 1 x instrukcja obsługi
Rodzaj szczoteczki soniczna
Gwarancja 2 lata

Skład

1 x szczoteczka soniczna VITAMMY SMILE do wyboru w czterech wesołych wzorach; 2 x końcówki VITAMMY SMILE; 1 x bateria AAA; 1 x nasadka ochronna na szczoteczkę; 1 x metalowe etui na szczoteczkę i pastę; 1 x gwarancja na 2 lata; 1 x instrukcja obsługi.

Producent

Vitammy

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.