Vitammy Super Beat, ciśnieniomierz naramienny, admiral blue gold, 1 sztuka

Marka: VITAMMY

Wyrób medyczny, ciśnieniomierz automatyczny, natychmiastowy pomiar.

Produkt nie jest już dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znajduje się w magazynie dostawcy

O produkcie: Vitammy Super Beat, ciśnieniomierz naramienny, admiral blue gold, 1 sztuka

100021989

Opis

Vitammy Super Beat to automatyczny ciśnieniomierz naramienny umożliwiający łatwą i szybką kontrolę pulsu oraz ciśnienia tętniczego krwi. Rozmiar mankietu: 22 - 42 cm.

Właściwości


Vitammy Super Beat to Twój osobisty ciśnieniomierz.

 • Dla wszystkich ludzi dbających o kondycję i samopoczucie oraz znających znaczenie profilaktyki. Badanie ciśnienia w trakcie dnia pracy, jest tak naturalną rzeczą, jak korzystanie z innych urządzeń przenośnych np. laptop, telefon. Twój organizm jest jak maszyna, jeśli zadbasz o jego sprawność w odpowiednim czasie, będzie z radością działać. Brak profilaktyki odbija się na stanie zdrowia i skutkuje kolejkami w przychodniach oraz szpitalach, a szkoda tracić tam cenny czas, który można spędzić z rodziną.


  Ciśnieniomierz 4 generacji Vitammy Beat

 • Mały i przenośny z funkcją natychmiastowego pomiaru podczas pompowania mankietu. Ciśnieniomierz Vitammy Beat z powodzeniem, można schować do torebki, teczki, plecaka i mieć ze sobą każdego dnia, wszędzie. Wystarczy nacisnąć guzik - START / STOP - pomiar rozpoczyna się już w chwili pompowania rękawa.


  Duży mankiet.

 • Mankiet o bardzo komfortowych wymiarach średnicy 22 - 42 cm, automatycznie wypełnia się powietrzem. Mierzy delikatnie i szybko. Mierzy ciśnienie już podczas pompowania. Tak delikatnie pompuje mankiet, niwelując uczucie ściskania. Pomiar podczas pompowania mankietu trwa krócej niż pomiar podczas wypuszczania.


  Intuicyjne korzystanie.

 • Po zakończeniu pompowania, na dużym i wyraźnym ekranie LCD pojawia się wynik. Wyświetlacz LCD o wymiarach 6 cm x 4,5 cm oraz wyraźna czcionka, gwarantują swobodę w odczytywaniu wyników. Ciśnieniomierz został wyposażony w dodatkową funkcję automatycznego wyłączania się, po około 60 sekundach.


  W zestawie z ciśnieniomierzem Vitammy

 • W zestawie z przenośnym ciśnieniomierzem automatycznym Vitammy Super Beat, znalazł się duży rękaw o średnicy 22 - 42 cm, baterie AAA- 4 sztuki, karta gwarancyjna oraz instrukcja w języku polskim.


  Ciśnieniomierze są szlachetnie wykończone. W 4 wyjątkowych kolorach.

 • Nie musisz już chować ciśnieniomierza bo nie pasuje do twojego stylu. Kolorowe Vitammy Super Beat są dobrym uzupełnieniem kompletu twoich dodatków. Ciśnieniomierz nie musi być biały, możesz traktować go jako część swojego witalnego wizerunku. Niezbędny element w codziennym dbaniu o zdrowie. Ciśnieniomierz teraz pasuje do koloru zegarka, telefonu i innych stylowych elementów w twoim otoczeniu.


  Gwarancja

 • Ciśnieniomierz Vitammy Beat został objęty 2 letnią gwarancją.

 • Skład

  Zawartość zestawu: ciśnieniomierz naramienny Vitammy Super Beat, uniwersalny rękaw o średnicy 22 - 42 cm, baterie AAA- 4 sztuki, karta gwarancyjna oraz instrukcja w języku polskim.

  Przeznaczenie

  pomiar ciśnienia tętniczego krwi

  Dystrybutor

  Novamed Sp. z o.o.
  Traktorowa 143
  91-203 Łódź

  Producent

  Novamed Sp. z o.o.

  Typ produktu

  Wyrób medyczny

  Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

  Kategorie produktu