Vitolit B Max Dr.Max, suplement diety, 20 tabletek musujących

Marka: DR.MAX
Dostępny
9,99

O produkcie

100010868

Suplement diety o smaku cytrynowym zawierający ekstrakt z zielonej herbaty, witaminy B1, B2, B6 oraz cynk, magnez, potas, sód,wapń.

Właściwości

Zawarte w preparacie witaminy B1, B2 oraz B6 przyczyniają się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego oraz pomagają w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego. Witaminy B1 oraz B6 pomagają w utrzymaniu prawidłowych funkcji psychologicznych. Witaminy B2 oraz B6 pomagają w prawidłowej produkcji czerwonych krwinek oraz przyczyniają się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia. Ryboflawina pomaga w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym, w utrzymaniu prawidłowego stanu błon śluzowych, w zachowaniu zdrowej skóry oraz w utrzymaniu prawidłowego widzenia. Pirydoksyna pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego oraz przyczynia się do regulacji aktywności hormonalnej. Cynk pomaga w utrzymaniu prawidłowego metabolizmu węglowodanów oraz przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu kwasów tłuszczowych. Wapń pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni oraz w utrzymaniu prawidłowego przekaźnictwa nerwowego.

Tabela

Każda tabletka zawiera Zawartość w 1 tabletce ** Zawartość w 2 tabletkach ** %RWS * w 1 tabletce ** %RWS * w 2 tabletkach **
Ekstrakt zzielonej herbaty 120 mg 240 mg - -
Witamina B1 (Tiamina) 0,2 mg 0,4 mg 18 36
Witamina B2 (Ryboflawina) 0,3 mg 0,6 mg 21 42
Witamina B (Pirydoksyna) 0,4 mg 0,8 mg 29 58
Cynk 1,3 mg 2,6 mg 13 26
Magnez 8,1 mg 16,2 mg 2,2 4,4
Potas 65 mg 130 mg 3,3 6,6
Sód 344 mg 688 mg - -
Wapń 102 mg 204 mg 13 26


* referencyjnej wartości spożycia
** tabletka

Skład

Składniki: Kwas (kwas cytrynowy), regulator kwasowości (wodorowęglan sodu), chlorek sodu, substancja przeciwzbrylająca (glikol polietylenowy), substancja wypełniająca (sorbitol), inulina, fosforan trójwapniowy, chlorek potasu, węglan wapnia, wyciąg z zielonej herbaty*, emulgator (maltodekstryna), węglan magnezu, substancja słodząca (sukraloza), naturalny aromat cytrynowy, stabilizator (guma arabska), cytrynian cynku, chlorowodorek pirydoksyny, ryboflawiny 5'-fosforan sodowy, chlorowodorek tiaminy.*zawiera kofeinę (8,4 mg/tabletkę)

Jak stosować

Tabletkę rozpuścić w wodzie.

Dzienne spożycie

Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia: 1-2 tabletek dziennie.

Ostrzeżenia

Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze od 5°C do 25°C. Chronić przed wilgocią i bezpośrednim działaniem promieni słonecznych. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Utrzymanie prawidłowego stanu zdrowia wymaga zróżnicowanego odżywiania i prowadzenia zdrowego trybu życia. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci. Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci, kobiet w ciąży oraz karmiących piersią. Spożycie w nadmiernych ilościach może wywołać efekt przeczyszczający

Waga

Masa netto: 80 g netto

Dystrybutor

Dr.Max Sp. z o.o.,
ul. Krzemieniecka 60 a,
54-613 Wrocław

Producent

Dr.Max Pharma s.r.o.
Na Florenci 2116/15, Nove Mesto, 110 00 Praha 1, Republika Czeska

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.