Vitrum D3 Forte, suplement diety, 60 kapsułek

Marka: VITRUM

Suplement diety zawiera witaminę D3, która pomaga utrzymać zdrowe kości.

Dostępny
26,17

Alternatywa od Dr. Maxa

Suplement diety kapsułkach doustnych z witaminą D3 w dawce 2000 j.

O produkcie: Vitrum D3 Forte, suplement diety, 60 kapsułek

100009880

Opis

Suplement diety zawierający witaminę D3.

Właściwości

VITRUM D3 forte zawiera 2000 j.m. witaminy D, dzięki czemu łatwiej jest utrzymać jej właściwy poziom w organizmie. Odpowiednie stężenie witaminy D w organizmie przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania układu odpornościowego i właściwej pracy mięśni. Poza tym, pomaga w utrzymaniu zdrowych kości i zębów, ułatwia wchłanianie wapnia i fosforu z przewodu pokarmowego. Witamina D bierze też udział w procesie podziału komórek. Witamina D pomaga zmniejszyć ryzyko upadku związane z niestabilnością postawy i osłabieniem mięśni. Upadki stanowią czynnik ryzyka w odniesieniu do złamań kości u osób obojga płci w wieku 60 lat i starszych.

Tabela

Składniki: 1 kapsułka % RWS*
Witamina D 50 µg (2000 j.m.) 1000%

*% RWS - Referencyjna Wartość Spożycia.

Skład

Składniki: olej z krokosza barwierskiego (Carthamus tinctorius L.), żelatyna, substancja utrzymująca wilgoć (glicerol), witamina D (cholekalcyferol).

Jak stosować

Spożywać niezależnie od posiłku.

Dzienne spożycie

Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia: Dorośli: 1 kapsułka dziennie.

Ostrzeżenia

Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek składnik preparatu. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Preparat nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Prowadzenie zdrowego trybu życia i stosowanie zrównoważonej diety niezbędne dla zachowania dobrego stanu zdrowia. Przechowywać w miejscu suchym. Przechowywać w temperaturze pokojowej. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Waga

60 tabletek (brak masy netto na opakowaniu)

Producent

Takeda

Typ produktu

Suplement diety

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.