Vitter Blue, Morwa biała, suplement diety, 180 tabletek

Dostępny
9,10

O produkcie

100019772

Vitter Blue, Morwa białato suplement diety, który uzupełnia codzienną dietę w ekstrakt z morwy białej,który wspiera metabolizm węglowodanów.

Właściwości

Preparat zawiera wyciąg naturalnego pochodzenia z liści morwy białej (Morus alba), który przyczynia się do utrzymania równowagi metabolizmu węglowodanów w organizmie.

Tabela

6 tabletek zawiera: ekstrakt z liści morwy białej 720 mg.

Skład

Składniki: substancja wiążąca: sorbitol; ekstrakt z morwy białej (Morus alba); substancjawypełniająca: celuloza; skrobia kukurydziana; stabilizator: fosforany wapnia;substancja przeciwzbrylająca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych.Zawiera substancję słodzącą.

Jak stosować

Przed posiłkiem. tabletki należy połknąćw całości, popijając wodą.

Dzienne spożycie

Porcja produktu zalecana w ciągu dnia: 3 tabletki dwa razy dziennie.

Przeznaczenie

Suplementacja diety w składniki aktywne preparatu.

Ostrzeżenia

Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników produktu. Nie stosować u dzieci,kobiet w ciąży i karmiących. Suplement diety należy przechowywać w zamkniętym opakowaniuw temperaturze 8-25°C. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposóbnied ostępny dla małych dzieci. Chronić przed światłem i wilgocią.

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożyciaw ciągu dnia. Spożycie w nadmiernych ilościach może spowodować efektprzeczyszczający. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako zamiennikzróżnicowanej diety. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.

Producent

Diagnosis S.A.

ul. Gen. W. Andersa 38A

15-113 Białystok

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.